A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AKTABABÁK
Sziasztok kedves anyukák és nagymamák!
Gratulálok a babákhoz, gyönyörűek. Boldogság nézni ezeket a képeket, és olvasni a hozzászólásokat.
Jó egészséget kívánok mindenkinek: Zs.
Válasz idézéssel
Sziasztok,
köszönöm a jókívánságokat mindenkinek!

Kicsi!
Tündériek a srácok! Kicsit írigykedem a két lányommal... :wink:
Lívia
Válasz idézéssel
Kicsi! A lányok is nagyon aranyosak. A nagyobbik már kész hölgy!
Erika
Válasz idézéssel
Kicsi!
Az jó, ha ilyenek. Nálunk most elég nagy gond az irigység. Minden Balázsé. Persze ő volt az első. És azért a kicsi se hadja magát. Mindegy, ez legyen a legnagyobb gondom!
Válasz idézéssel
Szia Balázs !

Hát még ha hallanád és látnád, hogy a bölcsiben hogyan környékezik meg a kislányokat, tündériek ahogy segítik őket játék közben, oda adják a játékokat, szóval még a korukhoz mérten nincsenek elrontva, udvariasak a kis " hölgyekkel ", mondjuk elég tudatosan nevelgetjük is őket ez irányba is.

Üdv.
Azért ne feljetsd el, hogy az Életben vannak csodálatos dolgok is !

Kicsi
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Gratulálok a babákhoz, nagyon aranyos mindegyik!
Kicsi! Hát tényleg vigyázzanak a lányos anyák, micsoda két kis krapek!
Válasz idézéssel
Aki már ekkora

Kicsi
Válasz idézéssel
Szia Lilla !

Ő is itt van

Kicsi
Válasz idézéssel
Jaj de nagyon aranyosak!!! És a pici lány?
Erika
Válasz idézéssel
A mieink is alakulnak

Kicsi
Válasz idézéssel
Szia Lívia!

Gyönyörű gyermek a kisbabád!!!
Kívánok sok erőt, egészséget és boldogságot a gyerek neveléshez.
Üdv. Juli
Válasz idézéssel
Hát Lívia tényleg nagyon gyorsan megy az idő! Nem is olyan régen izgultunk érted. Látom nagyon szeret enni a kis csöppség. Sok boldogságot nektek!
Erika
Válasz idézéssel
Szia Lívia!

ÉN IS ILYET AKAROK!!!!!! ÉN IS ILYET AKAROK!!!!!

Tüneményes kis emberke! Nagyon jó egészséget, sok örömöt, boldogságot hozzá az egész családnak! Többször tégy fel fotókat, olyan jó ilyeneket nézegetni a hükye jogszabályok helyett!

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Gyorsan teltek a hónapok, pici babám lassan 9 hónapos lesz, gondoltam megmutatom Nektek pár fotón.[ATTACHMENT NOT FOUND][ATTACHMENT NOT FOUND][ATTACHMENT NOT FOUND]
Lívia
Válasz idézéssel
Tök cukik az Ikrek, meg a Kittyke, meg Balázs! Gratula a Felmenőiknek!

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=sANwBlp3K_M">http://www.youtube.com/watch?v=sANwBlp3K_M</a><!-- m -->
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
Balázska irtó nagyot nőtt két év alatt!!!!
Örülj,hogy eleven.
Szoktam volt mondani a lányomnak.......amikor mentegetődzött,hogy a Konornak mindig tiszta maszat az arca......

Vannak Boldog és Tiszta babák.....na melyik a jobb???
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
Bizony Balázs történetét olvasva nekem is el kellett szaladnom arra a bizonyos ahelyre. Gondoltam rá, kifutok az udvarra, de megint esik az eső.
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel
Balázs!

Ahogy anyukám mondogatta: nem rossz a gyerek, csak eleven :wink: . Ha egyszer lesz időd, írj egy könyvet Balázs viselt dolgairól, szerintem abszolút siker lesz. Én már most jelentkezem egy dedikált példányra, mert még mindíg az asztalra borulva nevetek. :lol:
A mazochisztikus jellemvonás nem alapfeltétele annak, hogy könyvelő legyél. Ugyanakkor hihetetlenül sokat segít.

Kriszta
Válasz idézéssel
[ATTACHMENT NOT FOUND]
üdvözlettel: ida
Válasz idézéssel
Nagyon vagány kissrác! Smile
Üdv.: Anita
"Örökké nem eshet"
Válasz idézéssel
Nehogy azt hidjétek, hogy nem élevezem ezt a korszakot. Kb. 10 év múlva már csak a büdös zoknik mosása jut nekem, meg az anya mit főztél.

Kicsi!
Hááát.... a szomszéd kisfiútól látta, hogy az udvaron a sövény tövébe pisil, és mivel ebben az életkorban mindent utánoznak, nálunk is pisil mindenhova a kertbe, mint a kutya. Rajtam kívűl azonban senki nem szólt rá, és mivel nem volt egységes az erő, továbbra is versenyt pisiltek a kutyával és a szomszéd kisfiúval. Mondtam, jó, jó, de majd meglátjátok egyszer a bölcsibe fog az udvaron pisilni.
Jól sejtitek Big Grin Múlt héten jött haza apával, és mondja az uram, hogy égett, mint a rongy, mert a gyerek az udvaron pisilt. Ráadásul társa is akadt, Grétike Big Grin Hát még most is könnyezek a röhögéstől. Mondtam neki, hogy jó, hogy csak pisilt Big Grin
És a segítés: istenem, mindenbe segít. Szintén a múlt héten lekalapálta a mamánál az új zuhanytálcról a zománcot. Mert látta, hogy a vizes hogy kalapálta a falat. Aztán mikor szidtam, mondta, hogy anya, én dolgoztam.

Zsemle!
Akkor te vagy az én emberem, vagyis Balázsé Big Grin mikor kb. századjára kérdezi meg, de miért és mit csinál.
Válasz idézéssel
Kicsi Balázs !

Nehogy azt gondold, hogy ez mindig így van. Azt hiszem nem kel Neked magyaráznom, hogy milyen az mikor " besegítenek " teregetni, amikor elpakoljuk természetesen az ő " segítségükkel " a játékokat, milyen az amikor ismerkedünk a tányérral, kanállal az önálló evéssel próbálkozunk. ( De pont ez benne a csoda ). Ha látnád őket, mostanság a bilizés a sláger, pl. pucéran ücsörögnek és boldogok ha van produktum. De a legnagyobb szenzáció ( már mint nekik ) amikor felpattannak a biliről és egy szempillantás alatt pl. a gardrób sarkába pisilnek. Én meg csak a kis puding popójukat látom, mert azért arra figyelnek, hogy szépen befordulnak. Aztán amikor elkészültek kacagva, sikongva élvezik a hatást. De gondolom ezek a dolgok számodra sem ismeretlenek.

Szóval várjuk a " művészi fotókat "

Puszi

Kicsi
Válasz idézéssel
Balázs/Judit! Arra még nem gondoltál, hogy álmában fényképezd le? Wink Egyébként pedig csibészes (spenótos, saras stb.) képet is feltehetsz nyugodtan!
Üdv.: Anita
"Örökké nem eshet"
Válasz idézéssel
Nagymamák! Annyira élveztem én is, amikor az unokáim ennyi idősek voltak. Természetes hogy megnőnek (most már 10 és 12 között van két fiú, egy kisleány), de ezeket az éveket soha nem hozza vissza semmi és senki.
Már alig emlékszem vissza a saját gyermekeim első lépéseire (fényképek persze vannak), a mély, belső szeretetet az unokáim tudják belőlem kiváltani. Másként viszonyulok hozzájuk, talán azért, mert én is érettebb vagyok és a rangsorban ők az elsők mindenkor. Annyi örömöt és boldogságot okoznak születésük óta, hogy néha eltöprengek azon, tudtam-e eddig mi az igazi szeretet. Kívánom mindenkinek, hogy ezt az érzést megismerje.
üdvözlettel: ida
Válasz idézéssel
Balázs! Nézd csak meg jobban a szemüket.!!
Amúlt héten láttam egy négy év körüli kislányt, aki egy padon üldögélt a nagymamájával. Már majdnem végzett a fagylalttal. A pofikája olyan volt, mintha jelmezbálra festették volna ki.
Anno én a gyerekeimnek mindig olyan színű fagyit vettem, amilyen színű a pólójuk volt.
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég