A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AKTABABÁK
Jaj, nagggyon tündéééér! Confusedaa:
Üdv.: Anita
"Örökké nem eshet"
Válasz idézéssel
Kedves Verocs , Kedves Kata !

Ezzel a kis verssel gratulálok Nektek sok-sok örömet kívánok az anyaság örömeiben!!!Szia!

Mikor a gyermek gőgicsél,
az Isten tudja mit beszél!
Csak mosolyog és integet. . . .
Mit gondol? Mit mond? Mit nevet?

S mint virággal az esti szél,
az anyja vissza úgy beszél,
oly lágyan és oly édesen. . . .
De Őt nem érti senki sem.

Hogy mit beszélnek oly sokat,
apának tudni nem szabad!
Az égi nyelv ez. Mély titok.
Nem értik, csak az angyalok.

Puszi Nektek:
Pmarcsi
Légy türelemmel, s majd könnyül a nagy teher is.
Válasz idézéssel
Akkor közkívánatra bemutatom a legújabb aktababát tátátááááámmm Big Grin Big Grin

Erika!

Csak most olvastam az üzidet, jó rég küldted már[ATTACHMENT NOT FOUND]
Ha véghezviszed a lehetetlent, a főnököd felveszi a napi teendőid közé... ..
Válasz idézéssel
Hurrá-hurrá-hurrá és háromszoros hurrá a friss kismamáknak!!!!

Mindannyiotoknak nagyon jó egészséget, sok-sok örömöt és boldogságot kívánok.

Virtuálisan puszillak Benneteket boldogságos Kismamák és friss Apróságok!

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Aki kért képeket, annak priviben küldtem linket, amin megnézheti. Ha valaki kimaradt volna, kérem jelezze, annak megírom hol tudja megnézni Máté első napjaiban készült képeket.
Válasz idézéssel
Kedves Verocs És Kata!
Gratulálok a kisbabáitokhoz, jó egészséget kívánok nekik és anyukáiknak, leljetek bennük nagyon sok örömöt.
Én is várom a fényképeket. Mindig úgy tudok irigykedni az ilyen szeretnivaló kisbabák miatt, az én gyerekeim már
felnőttek, nem lehet őket babusgatni.
(Köszönöm a válaszokat.)
Johanna
Válasz idézéssel
Nahát-nahát!

Kedves Barátnőinkért aggódunk és hálla Istennek jó hírekkel és babákkal térnek vissza! Szívből gratulálok és várjuk a fotókat!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi: Klári
Válasz idézéssel
Verocs! Szóval ezért hiányoztál! Nekem is volt egy sejtésem, hogy ez lehet az oka, sokat is gondoltam rád, de nem akartam tolakodó lenni a kérdésemmel. (bár priviben kérdeztem, csak nem válaszoltál! ezért is nem akartam feszegetni a hollétedet!)
Gratulálok! És sok-sok örömöt és egészséget kívánok! Majd ha ráérsz, akkor tényleg kérünk képeket!

Kedves Kata!

Neked is gratulálok Máté fiadhoz! Az én lányom is Máté lett volna, ha fiúnak születik!
Erika
Válasz idézéssel
Kata!
Neked is szívből gratulálok,sok boldogságot és jó egészséget az egész családnak.
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
Szia Verocs!

Én is gratulálok!

Sőt örömmel értesítelek Titeket, hogy nekünk is megszületett fiunk, Máté.
Válasz idézéssel
Verocs!
Gratulálok!....éreztem én,hogy ez lehet a hiányzásod oka.Jó egészséget,sok boldogságot a kis Veronikához.
Vigyázzatok nagyon magatokra,az a legfontosabb.Várjuk a képeket.
Puszi
Válasz idézéssel
Bizony Veronika érkezése sok izgalommal járt,mi is végig drukkoltuk a heteket-hónapokat! Egy a lényeg egészséges és Ti boldogok vagytok!
Publikus képeket azért feltehetsz,látod mennyien kiváncsiak rá!!!! Big Grin
Aktababa mindig fontos és a hozzászólások előtt megnézendő,szerintem mindenki számára,nem? Tongue
Ne bánkódj,hogy a napfelkeltét nem láttad.Holnap lesz másik!
Válasz idézéssel
Szia Drága kicsi Verocs !

Hogy immár nyilvánosságra került a kis Veronika megérkezése, így is írhatok Neked ! Csak nyugi, első a baba és Te ! Hidd el ezek soha vissza nem térő csodálatos pillanatok amiket együtt átéltek és a kicsinek egy életre útravaló a türelmed, a szereteted ! Vigyázzatok magatokra és örüljetek egymásnak ! A többi mind meg vár és ha nem akkor nem is volt fontos.

Szeretettel gondolunk Rátok

Puszi
Azért ne feljetsd el, hogy az Életben vannak csodálatos dolgok is !

Kicsi
Válasz idézéssel
Verocs, gratulálok, és nagyon jó egészséget kívánok nektek! Lehet tudni az apróság nemét/nevét stb? Vagy esetleg képet Róla?
Johanna, nekem nincs szünetelőm, de én is kérnék könyvelési díjat tőlük, valamivel kevesebbet, mint addig, de azért nem sokkal. Ha ezért elmennek tőled, akkor legalább nyugodtan kereshetsz helyettük más ügyfelet, nem lesz gond a visszatéréskor.
Üdv.: Anita
"Örökké nem eshet"
Válasz idézéssel
Szia Johanna!

Nekem csak egy ilyen ev-m van aki szüneteltet, attól erre az időszakra nem kérek semmit, de a te esetedben azért más a helyzet, mert ez így nagyon sok. Azt is érdemes mérlegelni, hogy ok hogy szüneteltetik, de azzal sok a könyvelési munka, mert szinte egy megszűnéshez hasonló adminisztrációval jár. Meg az sem mindegy, hogy éven belül változtatni kell ezt az állapotot és nem egyzser beadni és utána évekig nem kell hozzá nyúlni. Amit megspórol a járulékokon, abból visszajön a könyvelési díj, hm? Mondjuk ugyanannyit nem tudsz elkérni mint amikor működött az ev.

Üdv mindenkinek!

Köszi a sok hiányolást, nagyon jól esett. Annyi történt időközben, hogy megszületett az én kis aktababám, most már 5 hetes elmúlt, már fel tudok jönni kicsit internetezni, de nagyon beosztja az időmet. A terhesség sem zajlott könnyen, pont akartam írni nektek a jóhirt, hogy sikerült a baba dolog amikor is fordulatot vett az egész, szinte végigizgultam a szülésig, de a végeredmény a lényeg, hogy a kicsikém teljesen egészséges baba lett ja és természetesen GYÖNYÖRŰ!!!!!!!!!!! Ígérem most már igyekszem sűrűbben tiszteletemet tenni Big Grin
Ha véghezviszed a lehetetlent, a főnököd felveszi a napi teendőid közé... ..
Válasz idézéssel
Zsemle!
Gratulálok! Tényleg csodaszép.
Válasz idézéssel
Nekem meg az, hogy húúúú de szép.
Meg, hogy ejha, igazi, eredeti szőke haja van a lányodnak a kép alapján.
Nagyon jó kép!
Válasz idézéssel
Én azt mondtam,mint Gugu,de Maci azt,hogy "Húúúúúúú!"

Szerinted pozitív szó? Bár azt is mondta,hogy -nézd meg az anyját.........,szóval a közmondást folytathatod!

Gratulálunk!
Ne bánkódj,hogy a napfelkeltét nem láttad.Holnap lesz másik!
Válasz idézéssel
Csuda szép!
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Sziasztok,

nekem is van(nak) aktababáim, akik voltak édes apróságok, voltak nagyobbacskák, s most meg lettek nagyok! A képen a fiatalabb gyermekem van, aki nem a kisebb, mert termetileg magasabb, mint az idősebb (182 cm). Kedves lányos aktamamák és nagymamák, kívánom, hogy leljetek legalább annyi örömöt és boldogságot a gyermekekben/unokákban, mint amennyi nekem jut. Big Grin

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Sziasztok! Minden kedves gyermekvállalás előtt állónak és azoknak is, akik már túl vannak rajta szeretném ajánlani a Szülészeti Zárójelentés c. könyvet, én nemrég olvastam és nagyon korrekt írásnak találtam. Minden benne van, amivel a szülés előtt és után tisztában kell, hogy legyünk...
Válasz idézéssel
Gyönyörködtem, gyönyörködtem mindegyikőjükben válogatás nélkül.
Szívesen tennék közzé ilyent, de sajna nincs még kit lefényképezni.
Tegnap lett új (használt) lakás, este már tapétát kotortak, ma állítólag ment a festő is.
Külön költözik a fiam a lányomtól, viszi a barátnőjét is ( ő is közös, csak másképpen)
Mindenesetre ragaszkodtam a 3 szobához. :wink: , lényeg a pozitív hozzáállás
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel
Szia Livia !

Ne irigykedj, egyszer majd Te is kapsz 2 fiút is,( igaz azok már nem babusgatni valók ) nekem is 2 lányom van és lett mellé két nagy fiam ( sőt még több is , de ez kissé bonyolult ), és látod most már kicsi fiúk is lettek ( elég sok drukkolás, izgulás és soha nem csökkenő reménykedés után )
Én azt gondolom, hogy ha egészségesek és lehetőségünk adódik szeretetben, békességben felnevelni őket akkor mindegy hogy fiúk, vagy kislányok már boldogok lehetünk.

Puszi
Azért ne feljetsd el, hogy az Életben vannak csodálatos dolgok is !

Kicsi
Válasz idézéssel
Szépen növekednek az apróságok, szaporodnak az "Aktababák". Gratulálok a szülőknek...

Köldök egyet én is, a húgom legkisebb unokája (mivel az én fiam nem kapkodja el...)
Üdv.: János
Válasz idézéssel
Sziasztok! Gyönyörűek a babák, gratulálok! Sajnos vagy nem, nem tudom, de olyan hamar megnőnek!
Üdv. Bodza
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég