A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szabályzatok/minta
Szia Ilonka!

Miért nem töltöd le Zsemle jó kis szabálzatát ebből a topikból?
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Kérhetek én is munkaruha szabályzat mintából? A munkaruha átvételére külön átvételi papír kell vagy elég a nyilvántartó lapon aláíratni?
Köszönöm!!!! <!-- e --><a href="mailto:n_ilonka@freemail.hu">n_ilonka@freemail.hu</a><!-- e -->
Válasz idézéssel
Szia Éva,

pénztárbizonylatot géppel előállítani csak a cégnél lehet, a könyvelőirodában utólag nem. Azt meg lehet csinálni, hogy a pénztárkezelő modult a cégnél felteszitek (pár ezer ft többletköltséggel lehet jogtisztává tenni a menetet), megtanítod őket a használatra, ott kisülnek a bizonylatok, s Te már azokat kapod meg. Sőt, ha jól van paraméterezve a rendszer, még át is adja az adatokat a nálad lévő könyvelési modulba, Neked már csak elenőrízni kell, majd az entert megnyomni.
Üdv.zsemle

Régebbi (már nem hatályos) szabályzatot nem szoktak kérni.
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Sziasztok, azt szeretném megkérdezni, hogy olyan cégek esetében, akik nem töltenek ki pénztárkiadási/bevételi bizonylatot, így azok a könyvelőprogrammal kerülnek kiállításra, hogyan szabályoztátok le a pénzkezelési szabályzatban?
Illetve van -e olyan tapasztalata valakinek, hogy ha az APEH ellenőrzi a szabályzatokat, kérik-e az aktuális szabályzat korábbi ,már nem hatályos verzióját is bemutatni?
Köszönöm
Éva
Válasz idézéssel
Felhívom tisztelt tagjaink figyelmét az aktafórum.hu nem támogat semmilyen illegális, szerzői jogokat sértő tevékenységet.
A jövőben kérdés nélkül törlésre kerülnek a hasonló hozzászólások.

>>Lunda<<

nekem megvan a 2008-as szabályzat kollekció cd-n a Dashofer-től.
..............
Megbeszélhetjük, hogy tömörÍtve felreszem valahova és letöltitek ha az nektek jó.
Persze most fog megjelenni márciusba a frissÍtés, de azt is meg lehet csinálni, hogy kipótolni a mostani aktualitásokkal.
Válasz idézéssel
Kedves Zsemle!

Hatudsz segíteni, és elmagyarázod, hogy lehet okosságokat feltölteni a közösbe, nekem vannak szabályzatmintáim jó pár darab.
Hátha valaki használni tudná :oops:

Köszönöm előre

Emese
Válasz idézéssel
Köszi Zsemle!

Legalább a felét megtaláltam. Nagy segítség! Smile
Válasz idézéssel
Szia,

munkaruhajuttatási szabályzatot találtam valahol, fel is teszem. Az iratkezelési után nyomozok.
Gugu 2006. április 6-án már kért ilyen szabályzatot, akkor 2 fórumtagunk küldött neki (fmara és valaki más - de őket már rég láttam itt az aktán). Biztos olvassa majd ezt az üzenetet, s akkor fog segíteni.
Addig is talán ezzel el tudsz indulni valamerre.

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Üdv. Zsemle!

A te válaszodat próbáltam követni, de sajnos nem találtam semmit, vagy rosszul csináltam!

Iratkezelési és munkaruha nyilvántartási szabályzatot kerestem.

Köszönöm, ha segitesz, hátha találnánk valamit!

Köszönettel : Kiss
Válasz idézéssel
Bocs, kicsit zizi vagyok. Hát pont ott vagyunk! Akkor matass az oldalak között.

üdv. zsemle

hiába no, a hóesés megzavarta az eszemet.
Válasz idézéssel
Szia kedves új Fórumtagunk!

A felső menűsorban a FÓRUMOK-ra az egér, majd klikk. Ekkor "kijönnek" a fórumtémák, s van egy olyan téma, hogy Dokumentumok, Segédletek. Ez a mi kincsesládánk. Mindenki ide teszi fel azt az anyagot, amit innen-onnan kap, vagy ő saját maga készít, s megosztásra érdemesnek talál. A cím általában le is fedi a tartalmat, vagy közel azonos azzal. Pl. számviteli politikát találsz 2008. január 9-én gugu neve alatt. Vagyonvédelmi szabályzatra nem emlékszem, hogy lett volna, de ha beírod a keresőbe, akkor kidobja a lehetséges találatokat.
Ha elakadsz valahol, írj! Szívesen segítünk.

Üdv.zsemle
Válasz idézéssel
Sziaszok!
Vagyonvédelmi szabályzat és számviteli politika mintára lenne szükségem.
tud valaki segíteni? Előre is köszönöm
Válasz idézéssel
Üdvözlök Mindenkit!

Szeretném megkérdezni nincs valakinek használható munkaruha szabályzat és iratkezelési szabályzat minta. ( Kft. részére )

Köszönöm előre is.
Válasz idézéssel
Szia Évi,

egy pécsinek különösen szívesen. Szombaton megyek Pécsre (szülővárosom), esküvőre leszünk hivatalosak.

Üdv.zsemle
Válasz idézéssel
Zsemle!

A köszönöm elmarat! Köszi!!!!!!!!!
Jó hétvégét!!!

Évi
Válasz idézéssel
Zsemle!

Ez jó, ilyenre gondolta!

Üdv: Évi
Válasz idézéssel
Ilyenre gondoltál?

Üdv.zsemle
Válasz idézéssel
Sziasztok! Tudna valaki segíteni?
Nekem egy leltárkiértékelés mintára , lenne szükségem. Vagy egy régire, hogy tudjam hogy kell annak kinézni.
Köszi: Cevike
Válasz idézéssel
Szia Klári!

Felpakolom mindet kb. 10-15 fajta van. Ha nem megy, kérni fogom a segítségedet. De csak hétvégén vagy hétfő körül, mert most rengeteg a munka

Szép hétvégét mindekinek!
Vicus
Válasz idézéssel
Szia Vicuska!

Megköszönjük, ha felpakolod azokat. Segítek, ha szükséges.
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Ha szüksége lenne valakinek Önkormányzatnál használt szabályzatmintákra, szívesen segítek.
( Szerintem máshol is alkalmazható)
Vicus
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég