A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ügyfélkapu !
Klári!
Velem tegnapelőtt csinált hasonló dolgokat.Beengedett,utána meg mindenhonnan ledobott. kb két óra múlva engedett dolgozni!

Nyugi!
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
Klári!

Nekem is ez a problémám!
Eszem is a kefét!!
Válasz idézéssel
Klárikám! Nálam működik.

Üdv: Jolcsi
Válasz idézéssel
Barátaim!

A guta üt meg! Küldeném a maradék 29-eseket! Szépen bejelentkezek a ügyfélkapuba, feltölteném a cuccot kiírja, hogy nem vagyok bejelentkezve, pedig ott virít a nevem a jobb sarokba.

Nálatok mi van? Csak velem él nemi életet?
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
gajda Írta:2007. januárban elküldött bevallást hogyan lehet visszakérni e-beven keresztül? Tavalyi mo.hu-n sikerült, amióta átformálták, már nem megy.
Próbáltam a lekérdezések menüpontban - beküldött dokumentum >>
1./ A dátumnál (tól -ig) az eredeti beküldés napját irjam?
2./ Adószám, bárkód beirása után még mit kell ?
3/ Pipát tettem a letöltéshez - s enter > nem történt semmi, de miért ?
4./ Vagy másutt próbáljam?
Gajda, a gépeden lévő ABEV2006-ból nem próbáltad meg?
/Nyomtatvány megnyitása - nyomtatvány kiválasztása - küldésre megjelölt vagy elküldött, attókl függően, hogy egyszerűsített felt. vagy a Javával küldted./
Üdv.: Zsuzsa
Válasz idézéssel
Tájékoztatjuk Ügyfeleinket, hogy az EKG helpdeskjétől kapott értesítés szerint a Központi Rendszer 2008. május 23-án (péntek) 22.00 órától, legkésőbb május 25-én (vasárnap) 04.00 óráig fejlesztés miatt nem lesz elérhető. Ezen idő alatt a Központi Rendszer alá tartozó honlapok és szolgáltatások (pl. Ügyfélkapu, Kormányzati portál, MeH) nem fognak működni.
Válasz idézéssel
2007. januárban elküldött bevallást hogyan lehet visszakérni e-beven keresztül? Tavalyi mo.hu-n sikerült, amióta átformálták, már nem megy.
Próbáltam a lekérdezések menüpontban - beküldött dokumentum >>
1./ A dátumnál (tól -ig) az eredeti beküldés napját irjam?
2./ Adószám, bárkód beirása után még mit kell ?
3/ Pipát tettem a letöltéshez - s enter > nem történt semmi, de miért ?
4./ Vagy másutt próbáljam?
Válasz idézéssel
Maresz, hajnali 4-ig ne is próbálkozz.
Válasz idézéssel
Hirtelen azt hittem hogy április 1 van, és csak vicc hogy ezek éppen most tartanak karban.
Felháborító!
Most hogyan kérjek le folyószámlákat? Confusedbe:
Maresz
Válasz idézéssel
Köszi Ica!
Úgy látszik, az csak egy bónusz szolgáltatás volt az Ügyfélkapu kezdetén. Majd most nem csak az Aktafórummal kelek, fekszem, hanem lesem az értesítéi tárhelyet is Big Grin
Válasz idézéssel
Balázs Írta:Sziasztok!
Hál Istennek nem sok járulék hibalistám szokott lenni (na ennek, nem az az oka, hogy olyan penge vagyok, hanem az, hogy viszonylag kis számú bevallást küldök, ami nagyjából minden hónapban ugyanaz) most mégis van.
Amiért elborult az agyam, hogy régebben mintha küldtek volna e-mailt, hogy járulékhibalista, most csak véletlenül figyeltem fel rá az értésítési tárhelyen.
Küldenek még róla, vagy csak én nem találom?

Balázs

Nekem feldolgozási üzenet jön 808-ról /járuléhibalistára nem
emlékszem/
Ica
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Hál Istennek nem sok járulék hibalistám szokott lenni (na ennek, nem az az oka, hogy olyan penge vagyok, hanem az, hogy viszonylag kis számú bevallást küldök, ami nagyjából minden hónapban ugyanaz) most mégis van.
Amiért elborult az agyam, hogy régebben mintha küldtek volna e-mailt, hogy járulékhibalista, most csak véletlenül figyeltem fel rá az értésítési tárhelyen.
Küldenek még róla, vagy csak én nem találom?
Válasz idézéssel
Enikönek és Icának köszi, kedvesek vagytok. Követem az útmutatót amit írtatok, ha valami nem jön össze, megint kereslek bennetekek.
Üdv.:doska
Üdv.: doska
Válasz idézéssel
Helló Doska

Enikőhöz csatlakozva egy kicsit szöszmötölösebben
-A már elküldött bevallást megnyitod pl ápr.hó

l. Megjelenik a vállalkozó ápr.havi 858-a
2 Másolás
3. A dátumokat kijavitod . nemcsak az első lapon pl 05.01-05.31
hanem a többi lapokon is.
A 808-nál arra kell vigyázni, hogy az adójóváirás x-et kitörlöd 04 horól
és beixeled az 05 hó.t
ha magánnyugdijpénztártagok nyilván az is javitod a megfelelő hóra

Ica
Válasz idézéssel
doska Írta:
kissjozsefne Írta:
doska Írta:Sziasztok! Egyéni vállalkozó, az Abev-ben, a törzsadatokat akarja kitölteni hogy ne kelljen minden alkalommal a saját adatait irogatni, hol lehet ezt megtenni. Köszönöm: doska

Helló

Abev/SZERVIZ/ TÖRZSADATOK AZON BELÜL ÚJ ADATOK

iCA

Kedves Ica! Eszembe jutott, meg is kérdezem hogy kell-e valamit csinálni akkor ha tölteni akarom a bevallást. Minden bevallásnál beírja a vállalkozó adatait ? Ha pl. 0858-at vallom, lekérem az üres nyomtatványt, ezen már az adatok bent lesznek, csak a járulékokat kell írni. Jól értelmezem? Ha nem, légyszíves javítsál ki. Kösz: doska

Én úgy szoktam csinálni hogy másolatot kérek a nyomtatványok betölése menüpontnál és ha nem változik az beltartalom akkor csak a dátumot javítom.
Válasz idézéssel
kissjozsefne Írta:
doska Írta:Sziasztok! Egyéni vállalkozó, az Abev-ben, a törzsadatokat akarja kitölteni hogy ne kelljen minden alkalommal a saját adatait irogatni, hol lehet ezt megtenni. Köszönöm: doska

Helló

iCA

Kedves Ica! Eszembe jutott, meg is kérdezem hogy kell-e valamit csinálni akkor ha tölteni akarom a bevallást. Minden bevallásnál beírja a vállalkozó adatait ? Ha pl. 0858-at vallom, lekérem az üres nyomtatványt, ezen már az adatok bent lesznek, csak a járulékokat kell írni. Jól értelmezem? Ha nem, légyszíves javítsál ki. Kösz: doska
Válasz idézéssel
kissjozsefne Írta:

Helló

iCA
Köszönöm Ica! doska
Válasz idézéssel

Helló

iCA
Válasz idézéssel
Sziasztok! Egyéni vállalkozó, az Abev-ben, a törzsadatokat akarja kitölteni hogy ne kelljen minden alkalommal a saját adatait irogatni, hol lehet ezt megtenni. Köszönöm: doska
Üdv.: doska
Válasz idézéssel
Dehogy éjszakázik a drága! Velünk van a baj! Olyankor is dolgozni akarunk sokan, amikor karbantartják a drágát. Igaz suttyomban teszik. Ha szóltak volna, hogy csak félgőzzel megy akkor nem rágtunk volna annyi kefét.
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Mostmár ad. Úgy látszik éjszakai műszakot vállalt.
Válasz idézéssel
Naná, hogy nem ad folyószámlát.
Kellene a zárásokhoz. Confusedam:
Válasz idézéssel
A ma délután 3-kor elküldött 0753 nyugtája még sehol; de még a beküldött dokumentumokban sincs! Ezek után a 4-kor lekért folyószámla még feldolgozás alatt - már nem is csodálkozom. Hogy szakadjon rájuk a budi - mint Klári szokta mondani.
Válasz idézéssel
Nekem úgy sikerült, hogy tegnap megkértem és ma csodák csodája ott volt! Big Grin
(Tegnap kb másfél óra várakozás után meguntam a dolgot :evil: )
Válasz idézéssel
Johanna Írta:Sziasztok!
Én még mindig nem tudok folyószámlát letölteni.
Nektek sikerült ma?
Nem. Confusedac:
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég