A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ügyfélkapu !
doska Írta:
kissjozsefne Írta:
doska Írta:Sziasztok! Egyéni vállalkozó, az Abev-ben, a törzsadatokat akarja kitölteni hogy ne kelljen minden alkalommal a saját adatait irogatni, hol lehet ezt megtenni. Köszönöm: doska

Helló

Abev/SZERVIZ/ TÖRZSADATOK AZON BELÜL ÚJ ADATOK

iCA

Kedves Ica! Eszembe jutott, meg is kérdezem hogy kell-e valamit csinálni akkor ha tölteni akarom a bevallást. Minden bevallásnál beírja a vállalkozó adatait ? Ha pl. 0858-at vallom, lekérem az üres nyomtatványt, ezen már az adatok bent lesznek, csak a járulékokat kell írni. Jól értelmezem? Ha nem, légyszíves javítsál ki. Kösz: doska

Én úgy szoktam csinálni hogy másolatot kérek a nyomtatványok betölése menüpontnál és ha nem változik az beltartalom akkor csak a dátumot javítom.
Válasz idézéssel
kissjozsefne Írta:
doska Írta:Sziasztok! Egyéni vállalkozó, az Abev-ben, a törzsadatokat akarja kitölteni hogy ne kelljen minden alkalommal a saját adatait irogatni, hol lehet ezt megtenni. Köszönöm: doska

Helló

iCA

Kedves Ica! Eszembe jutott, meg is kérdezem hogy kell-e valamit csinálni akkor ha tölteni akarom a bevallást. Minden bevallásnál beírja a vállalkozó adatait ? Ha pl. 0858-at vallom, lekérem az üres nyomtatványt, ezen már az adatok bent lesznek, csak a járulékokat kell írni. Jól értelmezem? Ha nem, légyszíves javítsál ki. Kösz: doska
Válasz idézéssel
kissjozsefne Írta:

Helló

iCA
Köszönöm Ica! doska
Válasz idézéssel

Helló

iCA
Válasz idézéssel
Sziasztok! Egyéni vállalkozó, az Abev-ben, a törzsadatokat akarja kitölteni hogy ne kelljen minden alkalommal a saját adatait irogatni, hol lehet ezt megtenni. Köszönöm: doska
Üdv.: doska
Válasz idézéssel
Dehogy éjszakázik a drága! Velünk van a baj! Olyankor is dolgozni akarunk sokan, amikor karbantartják a drágát. Igaz suttyomban teszik. Ha szóltak volna, hogy csak félgőzzel megy akkor nem rágtunk volna annyi kefét.
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Mostmár ad. Úgy látszik éjszakai műszakot vállalt.
Válasz idézéssel
Naná, hogy nem ad folyószámlát.
Kellene a zárásokhoz. Confusedam:
Válasz idézéssel
A ma délután 3-kor elküldött 0753 nyugtája még sehol; de még a beküldött dokumentumokban sincs! Ezek után a 4-kor lekért folyószámla még feldolgozás alatt - már nem is csodálkozom. Hogy szakadjon rájuk a budi - mint Klári szokta mondani.
Üdv.: Zsuzsa
Válasz idézéssel
Nekem úgy sikerült, hogy tegnap megkértem és ma csodák csodája ott volt! Big Grin
(Tegnap kb másfél óra várakozás után meguntam a dolgot :evil: )
Válasz idézéssel
Johanna Írta:Sziasztok!
Én még mindig nem tudok folyószámlát letölteni.
Nektek sikerült ma?
Nem. Confusedac:
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Én még mindig nem tudok folyószámlát letölteni.
Nektek sikerült ma?
Johanna
Válasz idézéssel
Szuper! Örülök neki! Confusedbp:
Most még egy /informatikában jártasabb/ ügyfelemen próbálom tesztelni, hogy a Javás változat is elküldhető-e így.
Válasz idézéssel
Sikerült!!!! Köszi, ZsuzsaSmile))
Válasz idézéssel
Köszi, Zsuzsa, megpróbálom!
Válasz idézéssel
NOVILL Írta:Kedves Zsuzsa, köszönöm.
A fogadó gépén rajta van az abev, viszont mit jelent az, hogy e-mailben csatolt fájlként tudom küldeni? Tehát bent vagyok az abev-ben, és jobbra fent az "Adatok" pont "Adatfájl műveletekkel" kell valamit csinálnom? Bocs, hogy ennyit bénázok...
Nem, hanem a levelező programban e-mailt írsz. Ott történik a csatolás. Én az Outlook Expresst használom, ott a felső menüsoron : "Beszúrás" klikk, legördülő ablakból: Fájlmelléklet klikk, Melléklet beszúrása ablakból megkeresni: helyi lemez /C/ - ProgramFiles - Abev2006 - adat és itt találod meg az elmentett nyomtatványokat, és csatolás.
Na, ez most visszaolvasva elég zavaros, de hátha meg tudod belőle csinálni, ha nem, szólj.
Válasz idézéssel
Illetve bocs, balra fent az "Adatok"...
Válasz idézéssel
Kedves Zsuzsa, köszönöm.
A fogadó gépén rajta van az abev, viszont mit jelent az, hogy e-mailben csatolt fájlként tudom küldeni? Tehát bent vagyok az abev-ben, és jobbra fent az "Adatok" pont "Adatfájl műveletekkel" kell valamit csinálnom? Bocs, hogy ennyit bénázok...
Válasz idézéssel
Köszi, akkor megnyugodtam.
Helyesebben bosszankodom, mert a hétvégén is dolgozni szeretnék.
Johanna
Válasz idézéssel
Johanna!
Nyugi, nálam sem jön a folyószámla.Frissités után is csak feldolgozás alatt
Válasz idézéssel
Johanna Írta:Sziasztok!
Nem tudok folyószámlát letölteni, pedig sehol nem látom, hogy jelezték volna, hogy nem működik az ügyfélkapu.
Nektek sikerül?
Napok óta nyögve-nyelősen működik. Én a 0753 nyugtákra vártam órákat.
Ahelyett, hogy javulna a működése, egyre gagyibb. Sad
Válasz idézéssel
Szia Novill!
Úgy oldható meg, ha a fogadó gépére is le van töltve az ABEV2006 és a 0753 is. E-mailben csatolt fileként tudod küldeni. A fogadó az e-mailből lementi az ABEV2006/adatba.
Eddig ezt csak a hagyományos nyomikkal csináltam. Nem tudom, hogy a "Javás " változattal is működik-e?
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Nem tudok folyószámlát letölteni, pedig sehol nem látom, hogy jelezték volna, hogy nem működik az ügyfélkapu.
Nektek sikerül?
Johanna
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Lehet, hogy nem jó helyen teszem fel a kérdést, de számtech kérdés lenne:
Hogyan tudom azt megoldani, hogy 0753-as kész a gépemen, és át kellene küldenem az ügyfél gépére?
Biztosan lehet ilyet, de tök béna vagyokSad
Válasz idézéssel
Most sikerült, de nagyon nehezen.
Johanna
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég