A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mobiltelefon-feltöltés könyvelése
Icuska Írta:Azt szeretném kérdezni, hogy egy lottózóban (BT) telefon feltöltéssel is foglalkoznak, ilyen esetben a telefon feltöltések miatt kell e neki pénztárgépet vennie, és abba beütni a feltöltéskor átvett kp-t, vagy nem kötelező csak emiatt pénztárgép beszerzése?
Most nincs pénztárgépe, ilyen estben honnan könyvelem le a bevételeket, a feltöltéskor kiadott gépi bizonylatok zárásáról? Minden nap?

Kérlek segítseteK.

Nincs senkinek sem ilyen?
Válasz idézéssel
Azt szeretném kérdezni, hogy egy lottózóban (BT) telefon feltöltéssel is foglalkoznak, ilyen esetben a telefon feltöltések miatt kell e neki pénztárgépet vennie, és abba beütni a feltöltéskor átvett kp-t, vagy nem kötelező csak emiatt pénztárgép beszerzése?
Most nincs pénztárgépe, ilyen estben honnan könyvelem le a bevételeket, a feltöltéskor kiadott gépi bizonylatok zárásáról? Minden nap?

Kérlek segítseteK.
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Ha valakit még érdekel a mobil telefon on line feltöltés könyvelése akkor megosztom vele amit találtam.
Az Én variációm. Bevételként elszámolom áfa megfizetve.
A számla alapján egyéb igénybevett szolgáltatásként áfa levonva. Közvetítői jutalékot árbevételként elszámolom.
Azon még vacilálok, hogy közvetítői jutalékot számláznak, akkor én is oda tegyem a költséget (közvetített szolg)?
Maresz
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég