A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egyéni vállalkozás szüneteltetése
a 0858-on lehet jelölni,hogy a 0801-en és a 0808-on nincs kötelezettség
Erika
Válasz idézéssel
eniko2005 Írta:Saját magáról magyarán szólva. Erre nem is gondoltam.

Nagyon köszönöm!!!!!!

Még egy indok hogy lassan beadjam a kulcsot. Imádom ezt a fórumot, de olvasgatva benneteket csak azt látom mit nem tudok!

Ugyan már akkor én hogy érzem magam mint teljesen kezdő. Big Grin Sokszor az az érzésem jobb lenne bele se vágni, de úúúgy vonz. (tudom menjek elme orvoshoz). Én innen tanulok a lányoktól meg zaklatom az Apeh ügyfélszolgálatot.
Én is azért tudtam hozzászólni (végre valami sikerélmény), mert pont végig csináltuk a férjemmel, telefonálgattam állandóan, mikor mit hova kell beküldeni. A 01-ről mégis sikerült lecsúsznom. :roll:
Válasz idézéssel
0801-et nem adtam be. :roll: Akkor most ezt sürgősen pótoljam? Egyébként 0-ás lenne.
Válasz idézéssel
Saját magáról magyarán szólva. Erre nem is gondoltam.

Nagyon köszönöm!!!!!!

Még egy indok hogy lassan beadjam a kulcsot. Imádom ezt a fórumot, de olvasgatva benneteket csak azt látom mit nem tudok!
Válasz idézéssel
Igen-igen a 1041-es.
Válasz idézéssel
Bocsánat az értetlenkédésért: 08T1041-et a munkavállalók kijelentéséről?
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Gondolom Tünde a 1041-et adta be a jogviszony lezárásaként.
A megszűnt vállalkozás váll.nyer.-ről majd 2009.május 20-ig a 0853-ban fog elszámolni és fizeti adókat. Most csak a 08-as, 65-ös, 01-es záróként. Na meg az IPAD.
Remélem nem hagytam ki semmit.
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Szia!

Én nem rég kértem állásfoglalást e.v.-nek 0801.-est minden képpen 0858.-ast és majd 2009.-ben 0853.-as lesz.

Üdv. n.éva
Válasz idézéssel
Sziasztok!

A 71-es bevallás már csak társas vállalkozásokra érvényes, és állítólag 53-as bevallásban kell a vállalkozói jövedelmet rendezni, csak az még nem jelent meg, de részleteket erről nem tudok. Én nem találok 041-es bevallást. Mi a teljes száma: 08041?
Válasz idézéssel
Szia!

041-et és a 0858-at adtam be, ezt mondták az APEH telefonos ügyfélszolgálatán. Még egy nyomtatványt említettek, amit azóta sem találok és utána 2 APEH-os hölgy is azt mondta ilyen nyomtatvány nincs is. Az első honnan szedte? (most nem is jut esze4mbe, de tényleg nagyon hülye hangzású számozása is volt, nekem is gyanús volt)
Ezeket már vagy 1,5 hónapja beadtam és azóta nem jelezték, hogy más is kellene. Az ügyfélkapun úgy látom megszüntették mint EV.
Válasz idézéssel
Sziasztok

Nem kell leadni a 871-et, akkot mit adok le ha visszadja a vállalkozást????

a 041-et
803.at??

Ica
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég