A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
megbízási vs vállalkozási szerződés
Most olvasom Lunda felszólítását, ezért felteszem a táblázatomat, amely bemutatja a munka-megbízási-vállalkozási szerződések közötti különbségeket.
Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Most egyelőre feladom, az .xls file nem tetszik neki. Nem tudom, mit kezdjek vele.
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Megint próbálkozom.
Válasz idézéssel
Nem sikerült. Valami más módot fogok találni.
Válasz idézéssel
Na mégegyszer nekiugrok....
Válasz idézéssel
Sajnos nem jó.
Megpróbálom átírni és úgy felrakni.
Zsemle
Válasz idézéssel
Talán most jó lesz!
Válasz idézéssel
OK.
Megpróbálom máshonnan felbűvölni.
Válasz idézéssel
Szia Zsemle!
Már letöltéskor az üres excell tábla jön be.
Üdv.: Zsuzsa
Válasz idézéssel
Nekem egy kontroll visszanézéskor üres excell táblát adott vissza! Nektek jól tölti e?
Zsemle
Válasz idézéssel
Beteszek egy kis segédletet a megfelelő jogviszony (munka-, megbízási-, ill. vállalkozási) megválasztásához, hátha Ti is tudjátok használni.
Üdv.zsemle
Válasz idézéssel
Köszi Verocs, innen már le tudtam töleteni.
Válasz idézéssel
itt találtam, magát a doksit nem tudom elküldeni Cry

<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.milegyek.hu/letoltheto/vallszerz.doc">www.milegyek.hu/letoltheto/vallszerz.doc</a><!-- w -->
Válasz idézéssel
valamiért nem tudom feltenni a válllakozásit mert üres oldalt nyit meg, azért még holnap próbálkozom más módon
Válasz idézéssel
Verocs! Kérlek tedd fel mégegyszer a vállalkozói szerződés iratmintát.
Előre is köszönjük, - nagy segítség ha kéznél van.
Üdv. Edit
Válasz idézéssel
Szia Edit!
Nekem sem sikerült.
Válasz idézéssel
A vállalkozói szerződést nem tudom megnyitni. Másnak sikerült?
Üdv. Edit
Válasz idézéssel
és ez a vállalkozási
Válasz idézéssel
ez a megbízási
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég