A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ünnepi jókívánságok!
Kedves Sorstársaim !

Én egy "lány" vagyok csupán a sok közül, ki vidékről E fórumra került.
De úgy döntöttem itt is maradok.

Eddigi rövid "ittlétem" alatt nagyon megkedveltelek Benneteket.
Úgy érzem h a "kemény mag" egy jól összeszokott , segítőkész , kedves, aranyos , jó humorú kis csapat.
Örülök, h ide találtam.
Remélem ezentúl is egymást segítve megkűzdünk a problémákkal és sikerül egymásban tartani a lelket.

Ehhez kívánok Mindannyiatoknak erőt , egészséget, és boldog, békés karácsonyt .
Szívből kívánom, hogy a szeretet ünnepén a mi szívünket is átjárja az ünnep melegsége.

Az Újévre Mindenkinek adjon az isten szerencsét, szerelmet, forró kemencét....

Julcsi
Julcsi
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Minden Fórumtagnak ismeretlen kedves "ismerősömnek" ,akik a kérdéseimben segítségemre voltak.
Kívánok békés karácsonyt és egészségben, jó ügyfelekben, érthetőbb törvényekben és anyagi jólétben bővelkedő új esztendőt!
Válasz idézéssel
Hasonlóan kívánok én is minden Fórumtagnak Békés Bolgog Karácsonyt!
Erika
Válasz idézéssel
Klári nagyon szépen köszönjük!!!! Big Grin

egyúttal kívánok én is mindannyiótoknak nagyon-nagyon boldog és nyugodt Karácsonyt és nyugodtabb évet jövőre! Smile
Válasz idézéssel
Barátaim!

Kérlek, ha letettétek a tollat, felemeltétek a kezeteket a tasztáról fusson át egy kósza gondolt fejeteken mennyi mindent éltünk meg, át, túl (és sorolhatánk gyönyörű nyelvün igeketőit tovább) 2007 év során. Igen, megtettük, elintéztük és kijavítottuk amit kellett és nemcsak azt ami a mi dolgunk volt, hanem attól többet.

Ha felálltok a széketekből mindent felejtsetek el pár napra és legyen az év hátralévő része a családé, majd a jóbarátoké!

Kívánok minden - egy hijján másfélezer - jóbarátomnak, ismerősnek és ismeretlennek egyaránt

BÉKÉS KARÁCSONYT
és
ERŐVEL ÉS EGÉSSZÉGGEL TELI ÚJ ESZTENDŐT!

Barátnőtök: Klári
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég