A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ünnepi jókívánságok!
Nem szeretnék kimaradni a jóból Smile ,ezért én is miden kedves fórumozó társamnak:

Áldott békés karácsonyi ünnepeket Big Grin és egészségben, Smile örömökben, sikerekben :wink: gazdag boldog új esztendőt Big Grin kívánok!

(Tünde, kedves tényleg lazíts egy kicsit! Nem látsz több nullát a kelleténél? :wink: - MÁSFÉL MILLIÓAN vagyunk - Csak a bevallásokban kell ezerben adni az adatokat Smile )

Puszi minden lánynak, asszonynak, a fiúknak kézszorítás:
Bruno
Válasz idézéssel
Kedves Sorstársaim!

Csak ismételni tudom az előttem szólók jó kívánságait, köszöneteit és hálámat hogy vagytok Nekem!

Szó szerint három átdolgozott éjjel-nappal után csak most térek magamhoz és így a Veletek töltött második karácsony előtt azon gondolkodom, hogyan is boldogultam egyedül, amíg nem találtam Rátok!
Örömmel látom hogy mára már MÁSFÉL MILLIÓAN vagyunk!

Kívánok mindenkinek szeretetben, nyugalomban töltött békés ünnepeket és stresszmentes boldog új esztendőt!

8)
Tünde
Válasz idézéssel
Jó estét kedves Fórumos társaim, Smile

én is mindenkinek minden jót kívánok, tartsunk össze 2008-ban is, ahogy tettük 2007-ben. Próbáljunk egy kicsit kikapcsolódni (én most éppen egy aranyos kis törpenyulacskával játszadozom - nagyon mókás kis állatka), azután szeretett törvényhozóink úgyis gondoskodnak munkáról. :wink:
Nagyon boldog, békés és pihentető ünnepnapokat kívánok mindannyiotoknak. :lol:
Üdv.zsemel
Válasz idézéssel
Olvasva a sok jó kivánságot igazán megható, ehhez én is csatlakozni kivánok nagyon jó, hogy vagytok köszönök mindent. Boldog Karácsonyt kivánok mindenkinek. Szeretettel Ildikó
Válasz idézéssel
Csatlakozom én is azokhoz, akik csak köszönetet tudunk mondani mindenkinek itt a fórumon, hogy egy ilyen klassz csapat van jelen, és mindig mindenkinek tudnak segíteni.
Az én kérésem a Jézuskához az, hogy maradjon meg itt mindenki ilyen kedvesnek és segítőkésznek, hisz az új évben még több nehézség vár ránk!
"Karácsony ünnepén az a kívánságom,
legyen boldog mindenki ezen a világon.
Itt is, ott is mindenütt, legyen olyan béke,
mint amilyen bent lakik az emberek szívébe." (Pálfalvi N.)

Mindenkinek békés, boldog karácsonyi ünnepeket kivánok!
Szeretettel: Mariann
Válasz idézéssel
Julka szavai szivemből szóltak!

Áldott, Békés Ünnepeket kívánok mindenkinek!

Üdv: Erika
Válasz idézéssel
Kedves Barátaim és Barátnőim!

Így túl EVA bejelentkezésen, egy utolsó pillanatban lezárt végelszámoláson és őstermelői mizérián, kívánok Mindannyiótoknak Békés, Nyugodt, Boldog Karácsonyt!

Jolcsi
Válasz idézéssel
Köszönöm Klárinak és mindenkinek a jó szavakat, a sok-sok segítséget!
Annyi jót kaptam e fórumon, h nem is tudom korábban hogyan is boldogultam nélkületek!

Boldog Karácsonyt!
"A rohanó élet hasra esik...."
Válasz idézéssel
Kedves Sorstársaim !

Én egy "lány" vagyok csupán a sok közül, ki vidékről E fórumra került.
De úgy döntöttem itt is maradok.

Eddigi rövid "ittlétem" alatt nagyon megkedveltelek Benneteket.
Úgy érzem h a "kemény mag" egy jól összeszokott , segítőkész , kedves, aranyos , jó humorú kis csapat.
Örülök, h ide találtam.
Remélem ezentúl is egymást segítve megkűzdünk a problémákkal és sikerül egymásban tartani a lelket.

Ehhez kívánok Mindannyiatoknak erőt , egészséget, és boldog, békés karácsonyt .
Szívből kívánom, hogy a szeretet ünnepén a mi szívünket is átjárja az ünnep melegsége.

Az Újévre Mindenkinek adjon az isten szerencsét, szerelmet, forró kemencét....

Julcsi
Julcsi
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Minden Fórumtagnak ismeretlen kedves "ismerősömnek" ,akik a kérdéseimben segítségemre voltak.
Kívánok békés karácsonyt és egészségben, jó ügyfelekben, érthetőbb törvényekben és anyagi jólétben bővelkedő új esztendőt!
Válasz idézéssel
Hasonlóan kívánok én is minden Fórumtagnak Békés Bolgog Karácsonyt!
Erika
Válasz idézéssel
Klári nagyon szépen köszönjük!!!! Big Grin

egyúttal kívánok én is mindannyiótoknak nagyon-nagyon boldog és nyugodt Karácsonyt és nyugodtabb évet jövőre! Smile
Válasz idézéssel
Barátaim!

Kérlek, ha letettétek a tollat, felemeltétek a kezeteket a tasztáról fusson át egy kósza gondolt fejeteken mennyi mindent éltünk meg, át, túl (és sorolhatánk gyönyörű nyelvün igeketőit tovább) 2007 év során. Igen, megtettük, elintéztük és kijavítottuk amit kellett és nemcsak azt ami a mi dolgunk volt, hanem attól többet.

Ha felálltok a széketekből mindent felejtsetek el pár napra és legyen az év hátralévő része a családé, majd a jóbarátoké!

Kívánok minden - egy hijján másfélezer - jóbarátomnak, ismerősnek és ismeretlennek egyaránt

BÉKÉS KARÁCSONYT
és
ERŐVEL ÉS EGÉSSZÉGGEL TELI ÚJ ESZTENDŐT!

Barátnőtök: Klári
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég