A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cafetéria szabályzatok és útmutató
Sziasztok!

Segítségetekre lenne szükségem,most vezetik be nálunk is a cafetériát.
Nem tudna ezzel kapcsolatosan valaki 2010. szabályzatot és hozzá
valamilyen nyilvántartó táblázattal kisegíteni :?:
Köszi.
Vicus
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Érdeklődnék nincs-e valakinek 2010-es cafetéria szabályzata és nyilatkozata?

Köszönöm a segítségeteket!
Iboly
Válasz idézéssel
Kedves Anikó és Zsemle!

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket. :-)

Jó éjszakát, üdv., Kitty
Válasz idézéssel
Szia Kitty!
Nézd meg a szabályzatotokat, hogy hogyan alakítottátok ki. Elvileg csomagok vannak, illetve van ahol egy felsorolás és abból lehet válaszanit, pl. havi 15 EFt a juttatás akkor az egyik kéri a meleg ételt+üdülési csekket, a másik bérletet és internet térítést, stb. A választást dokumentálni kell, és a dolgozóval aláíratni és a nyílvántartást szigorúan vezetni. Szép napot anikó.
Válasz idézéssel
Ideteszem a jogi szabályozásról megtalált anyagomat.

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Sziasztok,

A cafeteria diferenciálás megoldható-e szerintetek úgy, hogy a dolgozót nyilatkoztatjuk, és aláiratjuk azt, hogy mit kér, mit nem kér. Így megeshet, hogy egyik dolgozó mondjuk kap meleg étel utalványt, a másik meg nem. Végül így nem a munkáltató, hanem a dolgozó dönt. Jó ez így szerintetek?

Köszi előre is, üdv., Kitty
Válasz idézéssel
Sziasztok

Ezt a Cafeteria szabályzatot 2008. évre írtam. Ha valakinek 2008-ra pótlólag kellene - és megfelel - az igényeinek megfelelően átírható.

A 2009-es változatnál majd aktualizálom, átvezetem a változásokat.

D.Zsuzsu
Válasz idézéssel
Sziasztok,

Felteszek egy friss cafeteria útmutatót, Lászlónak (ide csalogattam az OffTopicról).
Laci, az útmutató 14. oldalán találod meg, hogy milyen ismérvek alapján lehet a dolgozók között különbséget tenni, illetve mikor tilos.
Majd keresgélek még, de most már mennem kell.

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Sziasztok! talán nem a legjobb helyre teszem, dekészítettem egy táblázatot melyben a cafeteriánál használatos utalványok nyilvántartása és szigorú számadása elkészíthető. Kriszta
Válasz idézéssel
Ide teszek egy-két szerzett szabályzat mintát, mert úgy látom a Nagytestvér érdeklődése ezek felé fordult.
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Előre hoztam ezt a szabályzatot.
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Kedves Zsemle a köszönöm az kevés, attól jobban köszönöm szépen! Szép napot anikó.
Válasz idézéssel
Zsemle, köszönöm szépen. Big Grin
Válasz idézéssel
Megy a szabályzat is....
Válasz idézéssel
Felteszem a miénket...
Üdv. zsemle
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég