A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dühöngő
Kedves Forex !

Nagyon megdöbbentett az a stílus ahogy Lundáról beszéltél, szépen kérlek, hogy mellőzd ezt a viselkedési módot. Hosszú évek óta működik ez a fórum, mi tudjuk, hogy Lunda segítsége nélkül ez nem ilyen lenne. Mi ha valamiben nem értettünk egyet akkor igyekeztünk tisztázni a dolgokat egymást segítve, de ilyen hangot nem engedtünk meg magunknak. Ha valamilyen oknál fogva nem nyeri meg a tetszésedet a fórum van rá megoldás, de kérlek még egyszer ne ilyen stílusban tedd közzé a nem tetszésedet.

Üdv.
Azért ne feljetsd el, hogy az Életben vannak csodálatos dolgok is !

Kicsi
Válasz idézéssel
Kedves Forex!

Ezt a fórumot azért hozták létre hogy könyvelők segítsünk egymásnak egy-egy ügyes-bajos dolog megoldásában.
Nem is tudom hány éve működik a fórum, de eddig még soha nem volt ezzel probléma.
Lundát arra kélek, ne sértegesd, mert nagyon sokat köszönhetünk neki.

Köszönöm
Verocs
Válasz idézéssel
Lunda kitörölte a hozzászólásom, mert segítséget kértem egy receptoldallal kapcsolatosan, amely releváns volt ezzel a fórum topic -al. Ha valaki esetleg látta és receptekkel tudna segíteni, legyen kedves <!-- e --><a href="mailto:keszagi@gmail.com">keszagi@gmail.com</a><!-- e --> E-mail címre írni, nagyon köszönöm.

Lunda: te meg légy boldog a cenzúráddal. Elég nagy szegénységi bizonyítvány az, ha valaki ebben éli ki a hatalmát. De biztos kisebbségi komplexusod van, sajnálom de reakciódra mást nem tudok írni!
Ja és kedves fórumozók, akkor valószinüleg nekem itt a bucsu mert Lunda tán még banra is rak. Mindig is azt hittem, s eddig a gyakorlat is az volt, hogy a fórum a szabad hozzászólások helye. De ha valami ennyire cenzúrázott . . . pedig annak idején én fórum portálok kiépítésével foglalkoztam, s direkt azért terveztem így a rendszereket, hogy nyíltan mindenki élhessen a hozzászólások lehetőségével, relatív cenzúramentesen. Ha valaki káromkodik, vagy egy reklámterméket pocskondiáz, leakar húzni, akkor megértem, hogy ki kell tiltani. De az, ha valaki egy normális választ beküld és reagál, nem értem miért kell kitiltással és hozzászólás törléssel nyugtázni.
--
Bajkó Tamás
Pénzügyi tanácsadó a tőzsde, devizatőzsde - Forex - Marketiva világában!
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég