A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zoldseg import veszteseg
Hello.
Igen, de en a szamla vegosszegeket konyvelem, nem szamolgatom A kulonbseget. Legalabbis eddig nem neztem.
Ugy tudom a vamnal van valami kiskapu, erre a minden hataron leadott kulonbozetre. Arrol esetlwg tudsz valamit?
Üdv!
Szilvafa
Válasz idézéssel
Hello!
Számla alapján könyvelsz ami rajta van utánna meg ami nincs egyébb ráforditás,hiány...
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Vegig olvastam az osszes temat, de sajnos nem kaptam valaszt a kerdesemre.
Van egy importos ugyfelem, Torokorszagbol hoz zoldseget, gyumolcsot. Altalaban Magyarorszagon vamoltat, kozvetett kepviselovel.
A kerdes ami felmerult: mire ideer a kamion, majd 1000 kiloval kevesebb aru van rajt, mert minden hataron leadnak egy kis gyumolcsot, es az idojaras miatt is veszit a sulyabol a rakomany. A vamot viszont az eredeti suly utan szabjak ki. Ezzel a veszteseggel mi tortenik?
Masik kerdes, ugy veszi meg az arut, hogy mar azt is tudja kinek adja el. Ha veletlenul megsem veszi meg az illeto, akkor o lepakoltat egy raktarba. de nyilvan itt is romlik a minosege, ez mind veszteseg, amit gondolom nem selejtezes cimen dobal ki.
Akinek van zoldseges export importja, szivesen vennem ha segitene ebben a temaban Smile minden info erdekel!
Koszonom!
Üdv!
Szilvafa
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég