A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moderátor
Szia János!

Szerintem nyugodtan nyiss egyet, vagy ha nem akarsz akkor használjuk a "Hogyan működik"-et
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Kedves Klárika!

Látom, most itt vagy, gyorsan megkérdezem: nyithatnánk egy topikot esetleg itt az újdonságok között, amiben a fórum technikai trükkjeit is lehetne elemezni, mert látom, nem mindenkinek ismerős minden lépés a gyakorlati használat során...
Üdv.: János
Válasz idézéssel
Köszönöm!
Válasz idézéssel
Gyors kérés gyors teljesítés Big Grin .

Válasz idézéssel
Kedves Klárika!

Azonos témában két topik fut párhuzamosan, az egyik a 70/2007 Korm rendelet az Egyéb témák csoportban, és mellette nemrég nyitott valaki újat a Munkaügy csoportban Foglalkozásegészségügy címen. Az utóbbi még egészen friss, alig 3 oldal és pár nap alatt keletkezett. Ma a régiben megjelent egy fontos közlés feüdoki tollából, aminek a linkjét ugyan beszúrtam a másik oldalra, de lehet, hogy jobb lenne összevonni a kettőt. Esetleg olyan címen, ami a számot is és a megnevezést is tartalmazza, úgy biztosabb az elérés, mivel nem mindenki tudja alapból, hogy a rendeletszám mit is takar. A közbeiktatást a dátumok lehetővé teszik, s akkor egységes lenne a téma...

Köszönöm. János
Válasz idézéssel
OK
Katla
Válasz idézéssel
Vargáné: A jobb és baloldalon megjeleno blokkok-ban nem frissülnek minden esetben azonnal az információk. Nálad is ez lehetett, hogy két frissítés között nézted meg. Probléma csak akkor lenne, ha 1-2 percmúlva is még ott lennél.
“software is like sex : it's better when it's free..”
Válasz idézéssel
Szia Lunda!
Miért van az, hogy kiléptél üzenetet kapok és mégis ott a nevem a "Ki hol van ? "névsorban?
Katla
Válasz idézéssel
doska Írta:Sziasztok!
A tagjaink névsorával ismerkedtem a napokban, és azt vettem észre, hogy majdnem háromezer a regisztrált tag, de legalább a fele egy szót sem szólt, nem tett fel kérdést, nem segített. (Ez csak észrevétel)
Üdv.:doska

hmm...igen, mert pl. a letölthető dokumentumok csak a tagoknál jelennek meg - de ezt biztosan észrevetted Te is
s bizony, jónéhány nagyon is használható dolog van a topicban...
Válasz idézéssel
Klári, köszönjük szépen! Confusedaa: Angyal vagy!
Tünde
Válasz idézéssel
Klári, Te egy tündér vagy!
Ebben a dolgos időszakban még erre is fordítasz időt, energiát. Azt hiszem, nem tudunk elég hálásak lenni Neked. Confusedax:
Üdv.: Zsuzsa
Válasz idézéssel
Barátaim kik erre jártok e késői órán!

Kérlek nem lepődjetek meg, ha témák jönnek elő és tünnek el az adózás fejezet elején.

Én csoportosítom össze a sokszor 5-6 alkalommal is megnyitott témát könnyebb megtalálás érdekében.

Válasz idézéssel
Hát ez sokat könnyített volna, ha korábban tudom mit takar a gyik..., a téma keresést megnéztem, a hiba az én készülékemben van, mert szerintem rosszul jelöltem.
Üdv. Edit
Válasz idézéssel
Frissítés után visszatérünk rá,
Igaz az igazán hatékony megoldás, a minden hozzászólás előtti figyelmeztetés engem nagyon idegesítene.

Talán az új forum tagoknak szánt "levelet" ideje lessz kicsit aktualizálnunk. Persze a regisztrált tagjainkhoz képest a levelet olvasók számából sok következtetés levonható. Sad Hiába van kinn a főoldalon. (Tegyük hozzá, hogy néhányan többször is olvastuk, igy mi csak növeltük az olvasások számát )

joekobak Írta:Talán a címoldalra volna célszerű kitenni egy olyasmi figyelmeztetést, főként az újaknak, akik még nem ismerik a rendszert, hogy "Előbb olvass, aztán írj..." Lehet, hogy jót tenne és a moderátornak is kevesebb lenne a rendező munkája (?)

Válasz idézéssel
edith Írta:A fórumok - keresés menüpontja nem működik mostanában. Lehet hogy olyan változás van amiről nem tudok?
Próbálok egy-egy témát keresni, de semmi hasonlót nem ad fel. Néhány könyvelő ismerősöm nem boldogult el a fórumon, nincs rövid leírás a "közlekedésről" nem tinik részére?

Ha lehet a kereséshez küldj nekem példát, hogy utána tudjak járni.

Leírás, van a Gy.I.K menüpont alatt. (Fenn a Forum blokk 2.sorában található) Az persze kérdés hogy mennyire érthető.
Válasz idézéssel
A fórumok - keresés menüpontja nem működik mostanában. Lehet hogy olyan változás van amiről nem tudok?
Próbálok egy-egy témát keresni, de semmi hasonlót nem ad fel. Néhány könyvelő ismerősöm nem boldogult el a fórumon, nincs rövid leírás a "közlekedésről" nem tinik részére?
Üdv. Edit
Válasz idézéssel
János, teljesen igazad van. Sokszor a kérdésre már meg is van a válasz, csak keresgélni kell(ene), tudom ezt sok idő és abból nekünk meg kevés van.

Amikor annak idején rátaláltam erre a fórumra, egy hétig csak olvastam (elejétől a végéig) a témákat, rettenetesen sokat tanultam már abból is.
Akkor még olyan szép rendben voltak, de pár hónapja elveszek a rengetegben. Cry
Tünde
Válasz idézéssel
Tünde Írta:Edit, gondolod hogy ezzel kivédhető hogy ne össze-vissza legyenek a témák?
Láthatod hogy ismét mennyi új van nyitva, pedig lehetne keresgélni a már meglévők között is és azt folytatni.
De már annyiszor és annyian beszéltünk erről, sajnos hiába. Cry

Talán a címoldalra volna célszerű kitenni egy olyasmi figyelmeztetést, főként az újaknak, akik még nem ismerik a rendszert, hogy "Előbb olvass, aztán írj..." Lehet, hogy jót tenne és a moderátornak is kevesebb lenne a rendező munkája (?)

Válasz idézéssel
Edit, gondolod hogy ezzel kivédhető hogy ne össze-vissza legyenek a témák?
Láthatod hogy ismét mennyi új van nyitva, pedig lehetne keresgélni a már meglévők között is és azt folytatni.
De már annyiszor és annyian beszéltünk erről, sajnos hiába. Cry
Tünde
Válasz idézéssel
Szeretném javasolni, hogy az adózás, számvitel témából vegyétek ki külön a számvitelt, így könnyebben rá lehetne találni egy-egy számvitelt érintő kérdésre.
Üdv. Edit
Válasz idézéssel
Klárikám, én észrevettem ám a rendcsinálást :lol: köszönöm, kezdek rátalálni az elveszett topikokra.

Kedves Sorstársaim!
Már többen is jeleztük, hogy jó lenne ha egy kis odafigyeléssel nem nyitódna egy meglévő témához még öt.
Klári segítségére mindannyiunknak nagy szüksége van (tudom-tudom Lundáéknak is :lol: ), de ha a figyelmetlenségünk miatt állandóan "takarítania" kell, akkor kevesebb időt tud ránk fordítani.
Tünde
Válasz idézéssel
Régi az, csak eddig nem vettétek észre, hogy a háttérben tettem-vettem Big Grin, amikor a levelezőrendszeretek beduplázott törölgettem.
Most is csak azért szólok, hogy ne lepődjetek meg, ha valamit nem ott találtok, ahova véletlenül beírtátok. Big Grin

Válasz idézéssel
Szia Klári!

Gratulálok az új titulusodhoz! Big Grin
Sok sikert a munkádhoz!

Reni
Válasz idézéssel
Gratulálok e nemes megbízáshoz. További erőt és kitartást kívánok a megsegitésünkhöz. :lol:

Üdv: Kati
Válasz idézéssel
Köszi Klári! Szuper vagy!
Üdv Katla
Katla
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég