A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beszámoló és mellékszámítások
Ez a ctr+c meg ctr+v jó volt Köszi
" A könyvelő a modern világ sámánja..."
Válasz idézéssel
Az nem megy, mert nem derül ki honnan szedték le - bár majd jobban megvizslatom - nem a netről, hanem ismerősöktől kapom a derűs perceket.
Üdv. Edit
Válasz idézéssel
edith Írta:... valami limittel lehet gond. Egyenlőre nem próbálkozom tovább.

Edit!

A legegyszerűbb, ha csak a linket (kacsolatot) küldöd el bárhová - ahogy korábban írtam - és nem az egész anyagot, mert azt nehéz kezelni, nekem se jött át az egész.

Így, pl. mint ezt a linket is:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.kuulnyuuz.hu/">http://www.kuulnyuuz.hu/</a><!-- m -->

Bruno

Bruno! Valamit küldtem, csak nemtom megkaptad-e? Inglis üzenet jött
vissza, valami limittel lehet gond. Egyenlőre nem próbálkozom tovább.
Üdv. Edit
Válasz idézéssel
no, majd kipróbálom. Kösz a segítséget, én már csak ilyen kiselefánt módon tanulok új dolgokat - a technika az egyáltalán nem erősségem.
Üdv. Edit
Válasz idézéssel
edith Írta:Sajna tök lüke vagyok a számtechhez - én elyesmit nem tudok feltenni-, de Bruno ha megküldöd privibe az e-mail címed, akkor kicsit leterheltek, majd szólj, hogy no mostmár elég...

Pedig nagyon egyszerű bmilyen linket itt is közzétenni.
Ha találsz vmi -közkinccsé teendő - jó weboldalt, menj rá egérrel a címre, jelöld ki az egész címet, mentsd el ctrl+c -vel majd mikor írsz a hozzászólásokba, megfelelő helyen nyomjál ctrl+v -t és rögtön megjelenik a link amire nekünk csak rá kell kattintani. (Bocs a szájbarágós magyarázatért, de én is a kisfiamtól tanultam egyes trükköket.)
Egyik e-mail címem: <!-- e --><a href="mailto:bruno34@citromail.hu">bruno34@citromail.hu</a><!-- e --> . Nem titok.

Bruno

Sajna tök lüke vagyok a számtechhez - én elyesmit nem tudok feltenni-, de Bruno ha megküldöd privibe az e-mail címed, akkor kicsit leterheltek, majd szólj, hogy no mostmár elég...
Üdv. Edit
Válasz idézéssel
edith Írta:Pihenésképpen zenés kompozíciókat gyűjtögetek, festmények, tájképek, ökörségek (kaptam már apeh-fellebbezést is tájszólással), amikor padlóközelbe kerülök -sajnos nem a szeszkótól -, akkor kicsit töltődök. Egy kis szépség, vagy nevetés - és aztán tovább megy a verkli...

Edit!

Ha valami nagyon jó dolgot találsz, nekünk is rakd fel, hadd gyönyörködjünk mi is. Ne mindíg csak a könyvelés, ügyfelek, kontírozás....

Bruno

Jaaaa,aki nyaralni tud menni... :lol:
"Ne foglalkozz a kihívások elkerülésével. Idővel a kihívások úgyis kitérnek előled" (J.Adams)Blo
Válasz idézéssel
Ezzel a havi járulékbevallással teljesen agyonnyomorítottak bennünket. Egyik határidős meló éri a másikat.
A nap pedig gyönyörűen besüt a tetőtéri ablakunkon. Kinnt lenne jó!
Szivem szerint Én már július 14-énél tartanék, mert akkor bezárjuk a boltot két hétre és elmegyünk nyaralni. Csak ez tartja bennem a lelket, és visz mindig előre.
Maresz
Válasz idézéssel
Maresz! Csak legyen hozzá étvágyunk, én egyenlőre rosszul vagyok a gondolattól is, hogy kieget csináljak, bár jó lenne már ott tartani.

Bruno! Azzal, hogy a fórumra videót tettél fel, rávezettél egy jó útra, amit kösz. Pihenésképpen zenés kompozíciókat gyűjtögetek, festmények, tájképek, ökörségek (kaptam már apeh-fellebbezést is tájszólással), amikor padlóközelbe kerülök -sajnos nem a szeszkótól -, akkor kicsit töltődök. Egy kis szépség, vagy nevetés - és aztán tovább megy a verkli...
Üdv. Edit
Válasz idézéssel
Köszi Edit és Blongyika a csemegézni valót!
Maresz
Válasz idézéssel
Köszi Edit,

most már bőven van miből dolgozni.... De megjött a jó idő, ilyenkor
ne az íróasztal mellett töltsük drága időnket. :-)

Bruno

Hát igen, kétszer ad, aki gyorsan ad - ez így sikerült, ugyanaz ment el kétszer.
Üdv. Edit
Válasz idézéssel
Brunó! Szerintem a mellékletből tudsz mazsolázgatni, no meg kiegészíteni. Üdv Edit
Üdv. Edit
Válasz idézéssel
Köszi Blongyinka a gyors segítségért - kétszer ad ki gyorsan ad (bis dat qui cito dat) - alapos, jó kimutatások. Egy kicsi cégnél (egy-két emberke, kevés eszköz, néhány Mft bevétel, 5-6 fajta ktg. stb.) szerintem elég 2-3 oldalnyi Kieg. mell. Ilyet szeretnék látni, ha van valakinek. Én eddig egy-kétoldalas K.m.-et használtam (könyvvizsgálatra köt. cégeknek is), de ezt már én is kevesellem.

Bruno

Beszámolóhoz melékszámtások
"Ne foglalkozz a kihívások elkerülésével. Idővel a kihívások úgyis kitérnek előled" (J.Adams)Blo
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég