A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miért nem tudok belépni?
Sziasztok!
Velem is többször fordult elő, hogy nem tudok belépni. Ilyenkor a fórum sütik törlése szokott segíteni.

A fórum kezdőlap jobb sarkában találjátok, amit futtatva kilépés után visszalépve, bejelentkezve megoldódik a probléma.
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Nahát, most már én is be tudok lépni az új gépemen
Válasz idézéssel
Szia!

Ajánlom figyelmedbe ezt a helyet! Itt van az eb elhantolva! Innentől már bármit írsz azonnal bekerül a Fórumba!
Jó egészséget és szép napot Neked!

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://aktaforum.hu/forum/viewtopic.php?f=21&t=2812&p=81151&hilit=hozz%C3%A1sz%C3%B3l%C3%A1s#p81151">viewtopic.php?f=21&t=2812&p=81151&hilit=hozz%C3%A1sz%C3%B3l%C3%A1s#p81151</a><!-- l -->

Válasz idézéssel
Kicsit bővebben írd meg mi a gond: milyen gép, milyen böngésző, meddig jutsz el, mikor akad el, milyen hibajelet ír.*****

*link törölve: lunda
Válasz idézéssel
Szia János!
Sajnos nem igazán tudok mit írni. A diszkrimináló gép egy Del, Mozilla böngészővel. A másik - nem hálózatos - gép böngészője Internet Explorer. Valami a beállításokkal lehet baj,********************** de gőzöm nincs, hogy mi.
Amikor belépek a jelszóval, akkor beenged, üdvözöl, és egy pillanat alatt ki is rak a fórumról.
Ha tudsz valamit ajánlani, hogy mit ellenőrizzek, megköszönöm.
Zs.

*link törölve: lunda
Válasz idézéssel
Megtettem mindent Gugukám,gondolom látod,aztán csak lesz valahogy.Ez a mobilnet egyenlőre igen nyögve nyelősen indul,mindenféle beállításokat kéne tenni,amihez hülye vagyok,próbált az ÜSZI-s segíteni,de egy ponton már eltért az én Outlook Expressem az övétől és leakadtunk.
A sebességgel is baj van,a keretprogram frissítést 47 perc alatt töltöttem le tegnap.A citromailem nem megy,pedig a szaklapokat oda irányítottam át.Joekobak tegnap egész este -legalább másfél órán át- okított,ma folytatjuk.
De most vasalnom kell,mert a dobozok mellett a vasalnivaló is emelkedő tendenciát mutat.
Köszönök mindent.
Cirmi
Ne bánkódj,hogy a napfelkeltét nem láttad.Holnap lesz másik!
Válasz idézéssel
Drága Cirmi!
Ha a hozzászólásod után arról a témáról értesítést akarsz kapni, akkor ez a beállítás kell:
Felhasználói vezérlőpult - Fórum beállítások -Hozzászólások beállítása - Értesítés a válaszokról alapból, na itt kell igen. Ha ez meg van akkor a hozzászólás megírásakor pipát kell látnod az E-mil küldése új hozzászólás érkezésekor helyen az aláírás hozzáadása alatt.

Válasz idézéssel
Lunda,Te egy angyal vagy,meg persze csodatévő!
Hogyan csináltad,hogy inaktív, a rémülettől visító Cirmiből egy levéllel -bocs +rendszergazda levele azonnal életet leheltél a hozzáférésemhez.Sajnos a Fórumról a levelek változatlanul nem jönnek,de gondolom ezt is megoldod! Ígérem ha egy zsáknyit öntesz rá a gépre,azt is elolvasom! Big Grin
Ne bánkódj,hogy a napfelkeltét nem láttad.Holnap lesz másik!
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Megjavultam. Azt nem tudom, hogy hogyan történt, lehetséges, hogy Lundának el kellett jönnie Gyulára - Békéscsabára?, és már a kisugárzása hatott a számítógépemre. Mindenesetre csodálkozva tapasztaltam, hogy az eddig a belépést letiltó számítógép is enged az aktafórumra belépni.
Köszönöm!!!
Zs.
Válasz idézéssel
Köszönöm, aranyosak vagytok. Megpróbálom még a számtech tudósomat is megkérni, hogy nézze meg. Csak mindig van valami SOS és fontos ügy, és ez a probléma meg marad a végére.
Zs.
Válasz idézéssel
Erről az SSO-ról nem tudom, hogy mit csinál, én a Mozillát nem ismerem és ilyenkor nincs mihez hasonlítanom. Az Operával még sosem jártam úgy, hogy nem fogadta a belépésem. Olyan viszont volt, hogy kiléptem és legközelebb egyből belépett állapotban találtam magam a gép indításakor...
Üdv.: János
Válasz idézéssel
Szia Kávé!
A diszkrimináló gépen nincs SSO, ez a jelszó megjegyző izé. Állítólag, ha eltéveszted a belépést, akkor képes letiltani.
De ez csak ötletelés a részemről.
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
Szia János!
Sajnos nem igazán tudok mit írni. A diszkrimináló gép egy Del, Mozilla böngészővel. A másik - nem hálózatos - gép böngészője Internet Explorer. Valami a beállításokkal lehet baj, de gőzöm nincs, hogy mi.
Amikor belépek a jelszóval, akkor beenged, üdvözöl, és egy pillanat alatt ki is rak a fórumról.
Ha tudsz valamit ajánlani, hogy mit ellenőrizzek, megköszönöm.
Zs.
Válasz idézéssel
Szia Kávé!

Kicsit bővebben írd meg mi a gond: milyen gép, milyen böngésző, meddig jutsz el, mikor akad el, milyen hibajelet ír...
Üdv.: János
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Már hónapok óta nem tudok az állandóan használt szgépemen belépni a fórumra. A másik gépen ez nem probléma. Tud valaki valamilyen ötletet, hogy mit nézzek meg, vagy milyen ok miatt van ez a diszkrimináció?
Köszönettel: Zs.
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég