A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miért jó könyvelőnek lenni?
Miért jó könyvelőnek lenni???
Mostanában én is sokszor felteszem magamnak ezt a kérdést.
Őszintén mondom, hogy minden nap ezen a Fórumon találom meg a választ:
- A KÖNYVELŐ kitartó!
- A KÖNYVELŐ kreatív!
- A KÖNYVELŐ még az olyat is megtanulja, amihez előtte még csak nem is konyított!
"Nekem a sorsom az, hogy megélhetem, amire vágyom és amire nem,
S ha választhatok, a holnap szebb legyen..."
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Lundának írtam ma:
"Már régóta fontolgatom, hogy azoknak a fórumozóknak, akik a különböző problémák esetén nem tudnak dühöngeni, és ilyen módon megnyugodni - mert más típusú emberek - , nyitok egy pozitív gondolkodást segítő, pozitív életérzést sugalló fórumot. Eddig nem mertem megtenni, mert féltem, hogy a fórum tagok rögtön kizárnának soraikból. Mert egy könyvelőnek valóban igen nehéz február környékén indokot találni, hogy miért jó könyvelőnek lenni.
De lehet. Most például itt van ez az új fórum, ez lesz az apropója, hogy megvalósítsam az ötletemet."

Elég régóta olvasom a fórumot, és a résztvevőkről kialakítottam egy képet magamnak. Ismeretlenül is sok ismerősöm van, és sokan közülök nagyon szimpatikusak az életszemléletük, a problémákhoz való hozzáállásuk okán - is.
Van akinek a választott mottója olyan, ami alapján feltételezem az élet bölcs szemléletét.

Lehetséges, ha közzétesszük azokat a gondolatokat, ami segítségünkre van a mindennapok örömének megtalálásában, más fórum tagnak is segítségére lehetünk.

Miért jó tehát könyvelőnek lenni?

Első válasz: mert itt a megújult aktafórum, ahol segítséget kaphatok, és segítséget adhatok más könyvelőknek. Segíteni öröm, segítséget kapni, és barátokra találni jó.

A többi lehetséges és bölcs választ tőletek várom.

Üdvözlettel: Zs.
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég