A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Segítség kérés
Szia Monik!

Az utóbbi időben több esetem volt, hogy a honlapról megnyíló ablakban nem volt kezelhető az anyag. Ilyenkor mentem a gépre és utána többnyire rendesen működik... Próbáld meg ezzel a módszerrel, jelezd, ha mégsem menne.
Sőt egy böngésző frissítés után az is (rendszeresen) előfordul, hogy pdf ablak olvasása után lebénul az egész, újra kell indítani. Az okát nem tudom... (Lassan már más programok is hasonlítanak az Abevjava-ra, mindíg faragják és egyre rosszabb lesz.)
Üdv.: János
Válasz idézéssel
Nem a fórummal kapcsolatos a problémám, de nem sikerült egyedül megoldanom. Remélem János erre jár és tud segíteni!

Szóval újabban problémám van az APEH tájékoztatók kinyomtatásával.
Ha a nyomtatásra kattintok, csak egy újabb ablak nyílik ki.
Megpróbáltam kijelölni a területet, amit nyomtatni szeretnék és a Bullzippel pdf-be átrakni.
Egy ideig nem is volt probléma, de mostanában már a kijelölt terület ellenére csak 1 oldalt tesz be a pdf-be.

Én állítottam el valamit?
Nyugalom! A világmindenség azt sem tudja, hogy létezel.
Válasz idézéssel
General Error
SQL ERROR [ mysql4 ]

Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111 [2013]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Többször írta ki nekem ezt a hibát, ahogy valamilyen témára akartam lépni.
Erika
Válasz idézéssel
Szia Anka!

Sajnos bő egy hónapja nem jutottam fel az aktára, akkor még nem volt hirlevél.

...lehet azóta már van?
Tünde
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Lehet, hogy nem jó helyen teszem fel a kérdésemet, előre is elnézést kérek, ha így van.
Egy ismerősöm mondta, hogy itt a fórumon fel lehet iratkozni egy hírlevélre, ami nagyon hasznos. Ezt hogy lehet megtenni?
Köszönöm a segítséget előre is.
Válasz idézéssel
Szia Vöcsök!

Ha régen nem jártál errefelé, úgy a karbantartás óta, akkor újra fel kell tenned a macit...
Nézz be a Fejlesztések, újdonságok csoportban a Karbantartás topikba. Ott Lunda pontosan leírta a teendőket.
Válasz idézéssel
miért nem látom a macimat ?? vagy most újra fel kell tenni a képet ?
""És mostanra tényleg nem maradt semmi
se arc se hang bár még el lehet menni
a szenvedés felé vagy a diliházba
vagy a parlament elé zászlót rázva""
Válasz idézéssel
polika: na mostantól próbálj meg elkerülni egy privát üzenetetSmile
A laptopon pedig a következő bejelentkezésnél az "Automatikus bejelentkezés"-hez tegyél egy pipát.
“software is like sex : it's better when it's free..”
Válasz idézéssel
Szia Polika!
Szerintem ezen a gépen elmentetted a jelszavad is, a másikon meg nem... Ezt az első bejelentkezéskor fel szokta kínálni a program, ha akkor elutasítod, akkor legközelebb már keresni kell, ha rögzíteni akarod. Nem szoktam elmenteni a jelszavaimat, mert gyakorlás nélkül nem biztos, hogy emlékszem rá, s ha egyszer másik gépről kellene belépni, vagy sikerül, vagy nem.
Válasz idézéssel
János, nem azt mondtam, hogy nem kényelmes.
Tudod én sosem jelentkezem se ki, se be. kiválasztom a sorból az aktafórum.hu-t.
Lunda tegnapi újításával már a főlapon fenn vannak a témák, rákattintok arra, ami számomra érdekes, vagy úgy gondolom, hogy érthetek hozzá és máris behozza azt a hozzászólást. Ilyenkor azonban nem látom a lap tetejét, csak ha teljesen felgörgetek. Na akkor már feltűnik, hogy vane-üzenetem. Amikor csak siettemben nézek be, ez még nem mindig jut eszembe.Majd megszokom. Viszont az tetszik, hogy egyből látom az utolsó hozzászólásokat.
Sőt lehet, hogy neked furcsa, de a fórumon hamarabb megtaláltam egy felrakott állásfoglalásomat, mint az emiljeim között.
Azt viszont még mindig nem értem, hogyha ezen a gépen vagyok egyből benn vagyok a kapun belül, ha a laptopon, mindig be kell jelentkeznem, pedig ott sem lépek ki. Nem baj, legalább gyakorolom a jelszavam.
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel
polika Írta:...a témák már a kezdőlapon megjelennek, ott meg nem látszik, hogy pü van.
Szia Polika!

A Fórum kezdőlap < Aktafórum.hu sor alatt:

Felhasználói vezérlőpult (0 új üzenet) Saját hozzászólások A 0 átvált 1 -re ha van új üzeneted, akkor kell keresni az üzenet mappában, az új üzenet-re kattintással. Ez nem elég kényelmes? Smile
Válasz idézéssel
Berzsu Írta:Kriszta,
addig ott kuksolnak, amíg a címzett el nem olvassa. Olvasás után kerül az elküldöttbe.

Aha. Már minden ok. Köszi!
A mazochisztikus jellemvonás nem alapfeltétele annak, hogy könyvelő legyél. Ugyanakkor hihetetlenül sokat segít.

Kriszta
Válasz idézéssel
Az a probléma, hogy a témák már a kezdőlapon megjelennek, ott meg nem látszik, hogy pü van.
Gyorsan elkényelmesedik az ember lánya.
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel
Kriszta,
addig ott kuksolnak, amíg a címzett el nem olvassa. Olvasás után kerül az elküldöttbe.
Üdv.: Zsuzsa
Válasz idézéssel
Próbálok PÜ-t küldeni. A levelek a Kimenő mappában kuksolnak. Ezek elmennek, vagy én bénázok, és még hiányzik egy lépés?
A mazochisztikus jellemvonás nem alapfeltétele annak, hogy könyvelő legyél. Ugyanakkor hihetetlenül sokat segít.

Kriszta
Válasz idézéssel
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://aktaforum.hu/forum/viewtopic.php?f=2&t=2469">viewtopic.php?f=2&t=2469</a><!-- l -->

Megtaláltam.
Erika
Válasz idézéssel
Nekem is van olyan érzésem, hogy néhány téma eltünt.
Pl. nem találok a 0729-es bevallással kapcsoltban semmit.
Szerettem volna Lillának segíteni a keresésben, de .... Cry
Nyugalom! A világmindenség azt sem tudja, hogy létezel.
Válasz idézéssel
Gondom van a keresővel.

Semmit nem találok meg. Pl most szerettem volna megkeresni, hogy hol beszéltük ki a késedelmi kamat társasági adóalap növelő voltát és egyszerűen nem találom. Segítsen valaki legyen szíves!
Vagy legalább azt mondjátok meg, hogy melyik topicban van.
Köszi
Erika
Válasz idézéssel
köszönöm szépen monik!
"Ha meg akarod nevettetni a Jóistent, mesélj neki a terveidről"
Válasz idézéssel
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://aktaforum.hu/forum/viewtopic.php?f=21&t=2775&start=15">viewtopic.php?f=21&t=2775&start=15</a><!-- l -->

Itt írt Lunda erről bővebben.
Válasz idézéssel
az avatart újra fel kell tölteni? esetleg valami hiba/tévedés miatt nem látom az enyémet? (sőt mintha még lenne egy-két emberke, akiét nem látom...)
"Ha meg akarod nevettetni a Jóistent, mesélj neki a terveidről"
Válasz idézéssel
Szia Myletter!

Olvasd végig a Karbantartás topikot, minden kiderül...
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Nem tudom nálam van-e gond, de elég furcsa lett az Aktafórum. Kezdőlapon felül egy zöld csík menüsorral és benne, hogy: aktaforum.hu. A menüsorból a lapszemle és a rolunk menü nem működik. (The requested URL was not found...) A kezdőlapon kétoldalon fehér sáv, középen HVG rovat, APEH rovat.
A fórumban a részletes keresőt próbáltam használni. 0 eredményt hozott minden keresésemre.
Mit nem csináltam, amit kellett volna??? Mert rosszul nem csináltam semmit, mert nem is csináltam semmit. .((

Vica
Válasz idézéssel
Köszönöm Doska! Tudom, hogynem égbekiáltó dolog, csak megijedtem, hogy nálam nem jó valami.....
Válasz idézéssel
Szia Ági!
Az avatar beállítása még senkinek sem megy, szerintem még a fontosabb beállításokon dolgoznak Lundáék. A felhasználói vezérlőpultnál a profilodnál lehet figyelni az avatart mikor lehet kiválasztani. Üdv.: doska
Üdv.: doska
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég