A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karbantartás
Szia János!

De jó, hogy leírtad, hogy kell átváltani magyarra. Köszi, nekem is sikerült.
Johanna
Válasz idézéssel
Szia Polika!

A sorbarendezést a profilban véglegesre be tudod állítani, sőt van ott még más is...

Most a legújabb felfedezésem: Fórum kezdőlap > a pontos idő alatti sorban Aktív témák > katt > lap alján beállítod 1 napra > Mehet > és egy menetben látod az éppen futó dolgokat, nem kell külön keresgélni. Az olyan gyakori látogatóknak kiváló, mint Te is vagy... Smile
Üdv.: János
Válasz idézéssel
Lunda! Nagyon hálás vagyok a sok munkádért. Nem lahatne azt megoldani, hogy a hozzászólások keresése és s sorba rendezés a lap aljáról a lap tetejére kerüljön?
Nem baj, ha nem, csak próbálkoztam.
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel
Szia Lunda!

A megjelenés szép, a szolgáltatások köre talán bővebb, hamarosan ezt is megismerjük és úgy tűnik, hogy a befektetett munkád nem volt hiábavaló. Nagyon tetszik, hogy van benne betűméret állítás, a kopott szemeknek ez nagyon hatásos. Már így Bétában is pompás, köszönöm talán a többiek nevében is... Big Grin
Válasz idézéssel
Aranyat érsz! A beállításnál baromira megörültem a magyar nyelvnek oszt rögtön el is küldtem. :oops:
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
joekobak Írta:Helló Megtaláltam!

Egyszóval Lányok! Indulás a Felhasználói vezérlőpultról, ott lehet átállítani a nyelvet, a megjelenítési formát, a csökkenő-növekvő sorrendet, azaz induljunk a kályhától... Úgy tűnik, ezeket mindenkinek az első belépéskor kell elvégezni...
Válasz idézéssel
gugu7 Írta:Köszi! akkor próbálok bogarászni.

Klárika! Felfedeztem még egy új dolgot (legalábbis nem emlékszem, hogy a régi változatban volt ilyen), ami nagyon jó az olyan napi rendszerességgel olvasóknak, mint amilyen Te is vagy. A topik alatti sorban: a Hozzászólások megjelenítése ablakban választani lehet, hogy egy nap vagy hét vagy más időszakra bontva jelenítse meg a hozzászólást. Sokat segít, nem kell folyton lesni a nehezebben kereshető dátumot, különösen ilyen bevallós időben, amikor egy órán belül akár több oldal is keletkezik. Csak én talán a felső sorra tenném, ha lehet, vagy mindkettőre, vagy a profilba, hogy ne kelljen naponta állítgatni... Idea

Megvan! Benne van a profilban és ott beállítható fixre, ezért az előbbi javaslatom storno. (Nekem is előbb járt a kezem, mint Polikának a napokban... :oops: )
Válasz idézéssel
Generálban nem lehet ezt beállítani? Mindig minden témánál külön-külön? Vagy ne türelmetlenkedjek majd ha rendeben lesz akkor.

Válasz idézéssel
Köszi! akkor próbálok bogarászni.

Válasz idézéssel
gugu7 Írta:...Hogyan tudom megoldani, hogy az legutolsó hozzászólás legyen a lap tetején?

Kedves Klári!

Némi visszaolvasással! :lol: :lol: :lol:

A ma reggeli beköszönéstől ebben a topikban már több lépést megbeszéltünk, érdemes végignézni!

Látom, gyuszi csak nem jött és ezt a verziót kezded legyűrni, további jobbulást!
A kezdeti hörghurutra nekem pár éve ajánlották a Bioparox spray szabadon vehető szert, kicsit keserű, de kiváló preventív hatású...
Válasz idézéssel
Jánosom!

Látom itt vagy! Hogyan tudom megoldani, hogy az legutolsó hozzászólás legyen a lap tetején?
Válasz idézéssel
Szia Lányok!

Szerintem a gárda nagyrésze most piheni ki az AbevJava tesztelésével begyűjtött fáradalmait, mert ez a 12.-e szoros határidő lett az Apeh jóvoltából, nem ez az igazi ügyfélbarát rendszer szerintem. Bár meg kell hagyni, már tegnap feltették azt a verziót, amivel az SZJA bevallás végre hibajel nélkül kitölthető, legalábbis az én viszonylatomban...

Aztán, ha felfedezik az új változatot, akkor hamar visszatér a forgalom. A közeli napokban volt napi 20 ezer megtekintés is...
Válasz idézéssel
Én sem szoktam kilépni, és most János segítségével szépen kezdem érezni a fórumon való lépegetést. Sajnos, még csak kevesen vagyunk a csapatunkból jelen, de majd remélem mindenki ide talál.
Üdv.: doska
Válasz idézéssel
Köszönöm szépen, már tudunk magyarul is. Remélem kilépé után is így marad. Bár nem szoktam kilépni.
Az avatarok igazán ráérnek.
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel
Szia Doska! Itt vagyok!

Angolon vagy még, akkor úgy adom, mert több lépés, tehát: Board index alatt User Control Panel>katt, a megnyíló ablakban Board preferences>katt>Edit global settings>ebben az ablakban kb az alsó harmadban: My languange sorában British English meletti nyíl le>katt>Magyar>katt>lap alján Submit, innen kezdve magyar. Ekkor olvass vissza a mai első bejegyzésig, a lista időbeli rendezését is ebben a csoportban tudod beállítani a korábban megszokottra. Az avatar még nem megy, de Lunda ígérte, hogy estére talán azzal is elkészül...
Hogy könnyebb legyen követni a műveletet: Egy másik ablakban is nyisd meg a Fórumot, az egyikben olvasod a lépéseket, mellette a másikban nyomkodod a gombokat, a kettő között a felső soron tudsz átlépkedni.. Tongue
Válasz idézéssel
doska Írta:
joekobak Írta:Szia Doska!

Kicsit olvass vissza! A beállítást a Fórum kezdőlap alatt: Felhasználói vezérlőpult címen találod, a fülekkel válogathatsz, magyaríthatod és a legfrissebeket véglegesen előre tudod hozni, az avatar még nem megy...

Ha még angolon vagy, akkor: Board index alatt User Control Panel

János! Nem akar átváltani magyarra. A Board index alattira kattintás, de továbbra is angol marad. Talán ha sikerülne magyarosítanom, akkor könnyebb lenne a további beállítás.

Oké, már olvasni tudom. Most már alakulok. Köszi
Válasz idézéssel
Remek ez a betűnövelő! Ez nagyon tetszik! Komfortos.

Nem tudom, hogy marad-e a kék szín, de ennek "tiszta" hatása van. Állítólag a tanulás is jobban megy a kék szín közelében!

Viszont ezek az emotikonok olyan startrekesek..., ahogy erről volt már szó. :lol:
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
joekobak Írta:Szia Doska!

Kicsit olvass vissza! A beállítást a Fórum kezdőlap alatt: Felhasználói vezérlőpult címen találod, a fülekkel válogathatsz, magyaríthatod és a legfrissebeket véglegesen előre tudod hozni, az avatar még nem megy...

János! Nem akar átváltani magyarra. A Board index alattira kattintás, de továbbra is angol marad. Talán ha sikerülne magyarosítanom, akkor könnyebb lenne a további beállítás.
Válasz idézéssel
Szia Doska!

Válasz idézéssel
Azt hiszem megtaláltalak benneteket. Keresek, kutatok, de a nyelv átállítását nem találom. De még az sem biztos hogy ezt is el-e tudom küldeni. doska
Válasz idézéssel
Szia Polika!

Keresd meg a Te tegnapi utolsó bejegyzésed ebben a topikban, onnan olvasd újra, ezekre már írtam be beállítási lehetőséget...
Válasz idézéssel
Most ezt akkor fordítva kell olvasni, alul van az utolsó hozzászólás?
Az előbb láttam János hozzászólásait, most meg nem.De biztosan fog ez menni.
Válasz idézéssel
Ismerkedem, ismerkedem, de nekem egyenlőre olyan, mint amilyen mozzarellát sikerült csinálnom a múllt héten. Angol szótár kell hozzá, az meg bennmaradt a fórumban.
Submit= elfogad, remélem jót nyomok.
Válasz idézéssel
joekobak Írta:Szia Monik!
Az első dolgod legyen, hogy a bejelentkezés után a személyes lapodon állítsd be a dolgokat (Itt most Felhasználói vezérlőpult a neve). A nyelvet, a megjelenést, nézd át végig,
Köszi, bár ugy éreztem magam, mint mikor a telefonom nyelvét véletlenül sikerült hottentottára állítanom.
Tudtam, hogy nem kellett volna ennyit lógnom az angol óráról. Smile
Nyugalom! A világmindenség azt sem tudja, hogy létezel.
Válasz idézéssel
Szia Monik!
Az első dolgod legyen, hogy a bejelentkezés után a személyes lapodon állítsd be a dolgokat (Itt most Felhasználói vezérlőpult a neve). A nyelvet, a megjelenést, nézd át végig, azt Lunda már jelezte, hogy "Hycomat" (by kori) üzem van még, kb.estére lesz teljes.

Most éppen annak örültem, hogy találtam a belépés ablak felett egy halovány A betűt, mellette egy-egy nyilacskával fel-le és rájöttem, hogy ezzel a betűméret állítható az öregedő szemekhez...

Jó bogarászást, Lund mondta, hogy már lehet...
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég