A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karbantartás
Alba Írta:Most néztem meg az email fiókomat és 23 levél jött az aktafórumtól, hogy feliratkoztam témákra.
Ahol csak jártam, azt megjegyezte, ezért most kiveszem a jelöléseket (alul a lap alján).
Pedig én nem jelöltem meg. De nem nagy cucc, semmi gond!

Szia Alba!
Hogy csinálod a leiratkozásokat? Alul, itt a lap alján veszed ki a jelölést, vagy a felhasználói vezérlőpultban.
Nálam meg az email fiókom úgy van beállítva, ha értesítést kapok, akkor egy kutya berohan és leteszi elém a levelet, és addig ott is marad amig meg nem nyítom a fiókot. Annyit futkos, hogy már nekem is sok. Arról szoktam értesítést kapni, amelyik témához szóltam. Te hogy csináltad?
Üdv.: doska
Válasz idézéssel
Nagyon jó ez a zöld dizájn! Vissza a természetbe! Köszönjük!

Minden nagyon új, de lassacskán csak rájövünk hogy mit hogyan keressünk.
Csak azt a barát ellenség listát nem értem.
Maresz
Válasz idézéssel
Én észre sem vettem, hogy tegnap már működött a fórum. Nem számítottam ilyen nagy változásra. Még nekem nagyon idegen, de majd megszokom. Most még mindent keresgetek.
Biztosan jó lesz! Köszi Lunda!
Erika
Válasz idézéssel
Zsemlének szeretettel:
Üdv.: Zsuzsa
Válasz idézéssel
Sziasztok! Csak kapkodom a fejem, sztem nagyon tetszetős! Még tesztelem... :roll:
"Ne foglalkozz a kihívások elkerülésével. Idővel a kihívások úgyis kitérnek előled" (J.Adams)Blo
Válasz idézéssel
Most néztem meg az email fiókomat és 23 levél jött az aktafórumtól, hogy feliratkoztam témákra.
Ahol csak jártam, azt megjegyezte, ezért most kiveszem a jelöléseket (alul a lap alján).
Pedig én nem jelöltem meg. De nem nagy cucc, semmi gond!
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Visszatértem én is a kékhez. Zöldet is, meg a harmadikat is próbáltam, de a kék jött be nálam. Úgy hallottam a kék az hideg szín.
Üdv.: doska
Válasz idézéssel
Alba Írta:A zöld egy kicsit nyugtalanított, pedig állítólag nyugtatós.
Köszönet!
Szia Alba!
Nekem is az volt a véleményem, hogy a kék változat jobban olvasható, kontrasztosabb...
Kicsit lejjebb jeleztem ezt Lundának, amikor zöldre váltott, azután építette be a profilban változtatható rendszert... Kár, hogy annak a fejléce most nem tökéletes...
Üdv.: János
Válasz idézéssel
Kipróbálgattam a színeket a fórum oldalon, most a kékesben maradtam, de lehet, hogy átmegyek lilába.
A zöld egy kicsit nyugtalanított, pedig állítólag nyugtatós.
Köszönet!
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
Hello Lunda!

Nagyon szép, könnyen kezelhető, praktikus szolgáltatást nyújtó lett az új fórum. Nekem is tetszik a kezdő lap. Köszönet mindenért neked. Remélhetőleg a te munkádat is jobban támogatja ez a fórum "motor".
Nem valószínű, hogy lényeges "kocka" tudományt fogok már szerezni a hátralévő életemben - bár ki tudja - , de azért egy kicsit "irigykedek" a tudományodra. Na de akkor ha igazi "kocka" tudós lennék, nem biztos, hogy értenék valamelyest a könyveléshez és az adózáshoz.

Már régóta fontolgatom, hogy azoknak a fórumozóknak, akik a különböző problémák esetén nem tudnak dühöngeni, és ilyen módon megnyugodni - mert más típusú emberek - , nyitok egy pozitív gondolkodást segítő, pozitív életérzést sugalló fórumot. Eddig nem mertem megtenni, mert féltem, hogy a fórum tagok rögtön kizárnának soraikból. Mert egy könyvelőnek valóban igen nehéz február környékén indokot találni, hogy miért jó könyvelőnek lenni.
De lehet. Most például itt van ez az új fórum, ez lesz az apropója, hogy megvalósítsam az ötletemet.

Üdvözlettel:Zs.
Válasz idézéssel
Kedves Lunda!
Köszönet a munkádért, ami számomra (mint minden a számítógéppel kapcsolatban) olyan "misztikus"!
Ma reggel már a második órát töltöm a Fórumon... és ismerkedem az új dolgokkal. A "Keresés" nagyon jó lett, csodásan leszűkíti az elolvasandó részeket - sok időd spóroltál vele Nekünk!
Végigolvastam ezt a topikot és azok a Fórumtársak, akik "taposták az új utat" sokat segítettek: mostmár azt is tudom, hogy majd reggelenként - amikor legelőszöris feljövök a Fórumra -, hogy fogom megnézni az új hozzászólásokat.
És... ha még ezt a hozzászólásomat is sikerül elküldeni.... akkor minden OKÉ, számomra "beállt" a régi rend. :lol:
"Nekem a sorsom az, hogy megélhetem, amire vágyom és amire nem,
S ha választhatok, a holnap szebb legyen..."
Válasz idézéssel
Sziasztok ! Nekem nagyon hosszúnak tűnt ez a kép nap, köszönet mindenért , a pingu nekem is tetszik már le is töltöttem. üdv. Ildikó
Válasz idézéssel
Szia Lunda! A kezdőlapon található hírek tetszetősek, kezdve az apeh hírektől a mindmegettéig!
Köszönet a munkádért!
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
joekobak Írta:
Alba Írta:... Csak hiányzik az az oldal, ami a régiben benne volt, ahol rögtön láttad, mely topikok pörögnek. Biztos lesz olyan is.
Szia Alba!

A fórum kezdőlapon megjelent egy új felirat: Aktív témák próbáld ki, ezt keresed? A lap alján beállítod az 1 napot, akkor csak a ma futó topikokat adja elő.
A topikoknál meg olyat találtam, hogy Első olvasatlan hozzászólás, rákattintva odaugrik, ahonnan új hsz. van. Én most azzal próbálkozom, hogy a profilban beállítom az 1 napot, akkor a 24 órán belülieket adja fel. Aki naponta olvassa, annak nem kell sokáig lapozgatni... Kérdeztem Lundát, lehetne-e 2 nap, az átfedések miatt, de még más fontosabb dolgokat művel...

Köszi, jó ötletek! Próbálgatom! Jó ez a jelzés az olvasatlan hozzászólásra!
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
Alba Írta:... Csak hiányzik az az oldal, ami a régiben benne volt, ahol rögtön láttad, mely topikok pörögnek. Biztos lesz olyan is.
Szia Alba!

A fórum kezdőlapon megjelent egy új felirat: Aktív témák próbáld ki, ezt keresed? A lap alján beállítod az 1 napot, akkor csak a ma futó topikokat adja elő.
A topikoknál meg olyat találtam, hogy Első olvasatlan hozzászólás, rákattintva odaugrik, ahonnan új hsz. van. Én most azzal próbálkozom, hogy a profilban beállítom az 1 napot, akkor a 24 órán belülieket adja fel. Aki naponta olvassa, annak nem kell sokáig lapozgatni... Kérdeztem Lundát, lehetne-e 2 nap, az átfedések miatt, de még más fontosabb dolgokat művel...
Válasz idézéssel
Szia Lunda,
én már nem akarom a hálálkodók sorát szaporítani (de azért csúcs, amit itt lezavartál szűk 2 nap alatt).
A klaviatúrataposó pingu viszont isteni! Nem lehetne valahonnan letölteni?
Bár a csodás férfitestemet nem adnám érte, de elmenteném.

üdv: zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Lassan kezd minden helyre kerülni.
A csatolmányok, ugyan előkép nélkül de helyre kerültek, A Dokumentumok fórumban is.
A központi avatar-ok is. Az egyedileg feltöltött avatarokat sajnos újra vissza kell mindenkinek töltenie.
Segítség, ha nem lenne meg ,
a Főoldal tetején Régi Avatar: <!-- m --><a class="postlink" href="http://aktaforum.hu/index.php?page=regi-avatar">http://aktaforum.hu/index.php?page=regi-avatar</a><!-- m --> alatt megtalálhatóak.
“software is like sex : it's better when it's free..”
Válasz idézéssel
Szia Lunda !

Hát csak csodálni tudom a kitartásodat, önzetlenségedet, tudásodat stb.stb.
Köszönjük

A kereső nálam is remekül működik
Azért ne feljetsd el, hogy az Életben vannak csodálatos dolgok is !

Kicsi
Válasz idézéssel
Lunda, köszönet a sok munkáért!
Köszi a magyar nyelvű e-mail értesítést. Egy kérés, ha nem gond: az üzenet tárgyában lehetne inkább a téma címét szerepeltetni /ahogy korábban is volt/?
A kereső nálam is működött.
Üdv.: Zsuzsa
Válasz idézéssel
Úgy látom, mindkettő működik, a részletek később kitapasztalhatók lesznek...

A zöld színben nem látom az Idézet Szerkeszt és Új hozzászólás gombokat, ami a kék változatban látható.

Még egy kérdés: a megjelenítés időszakok közé lehet-e beiktatni az 1 nap után még egy sort két nap választhatóságával?
A naponta rendszeresen olvasóknál az előző napi kérdéseknél még átfedések lehetnek, amit így könnyebb kiválasztani, szerintem.

Szép munka volt Lunda, de azt hiszem, már Neked is igencsak kitelt a műszak... Jó pihenést, a többire még lesz idő a közeli napokban Smile
Válasz idézéssel
Aki erre jár,
a keresést teszteljétek kicsit ha kérhetem.
Úgy a főkeresőt az oldal tetején, mint az egyes fórumokon való keresést.
Szerintem ebben (is) nagy fejlődés van az előző fórumhoz képest.
Válasz idézéssel
Sziaszok!

Ha mindent jól csináltam,
mostantól mindenkinek magyarul jeleneik meg a fórum
az alaptéma zöldre változott,
a hozzászólások megjelenése a régi szerint (elöl az új) jelenik meg.

Minden regisztrált tagnak lehetősége van a profilján belül a kinézetet változtatni.
Jelenleg 3 szín séma választható. Zöld(ez az alap), Kék, Lila(ami még nem 100%-ban működik, de fog).
Válasz idézéssel
Szia Lunda!

Láttam a színváltozást éppen, azóta ízlelgetem. Igaz, hogy a zöld szín megnyugtató, de sterintem a korábbi kék kontrasztosabb, jobban olvasható összképet ad, ha másnak nincs ellenvetése...
Válasz idézéssel
János, láttad, hogy a topik alján van lehetőség "kedvencek" kezelésére, ill. értesítések kérésére, ha a topikban valaki új hozzászólást ír.

Egyet nem tudtam megfejteni. Mit jelent az az ikon, ami a topiktémák előtt van, és néha futnak benne a sorok, néha meg nem. Tudod, mire gondolok?

Én kezdem megszokni az új formát. Csak hiányzik az az oldal, ami a régiben benne volt, ahol rögtön láttád, mely topikok pörögnek. Biztos lesz olyan is.
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
Szia Johanna!

Ebben a topikban már sok mindenről szó volt, ami az új belépőnek érdekes lehet, ugyanis az alapbeállításokat mindenkinek magának kell elvégezni (testreszabás) és már egy-két dolgot kibogoztunk... Érdemes végigolvasni reggeltől (van már vagy két oldal Smile ), ebből sok minden kiderül!

A legújabb: A topik alján, a legalsó kék színű soron (bal oldal) lehet feliratkozni egy-egy témára Mail-üzenetre és a Kedvencek csoportba be lehet gyűjteni az egyes lapokat, ez is biztos valami könnyítés lesz a keresésében...
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég