A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nyilatkozat TB kiskönyv hiányáról
A jövedelemigazolást, csak 4-5-6 éve hogy bevezették. 91-est ne is keress.
Válasz idézéssel
Kedves MÉva!

Köszönöm az információt, bár nagy szükségem lenne egy üres nyomtatványra... nem baj próbálkozom. Azt mondták a könyvelők, hogy jövedelemigazolási lap kellene, de nem mondták milyen. Olyan amin egy vállalkozó igazolja a jövedelmet... nem tudom... még csak most kezdem ezt a témát boncolgatni, így nem vagyok valami nagyon jól informált.
Köszönöm a segítséged.
Sajnos nem tudom honnan fogok szereni, mert elég régen volt. De hátha... Köszönöm mégegyszer!
Válasz idézéssel
Szia!
1991-ben kicsi, fehér színű és harmonikás volt használatban,sajnos üres nincsen.A tartalma hasonló volt,csak személyi szám,munkakönyv sorszám is szerepelt az elején.
Milyen jövedelem igazolásra gondolsz,régen a MIL lapon kellett a táppénzhez bért közölni,külön nem volt nyomtatvány ,legalább is nem rémlik.
A TB kiskönyvet a Pátria készítette: A.3500-107/a.r.sz.a nyomtatvány száma.
Üdv:Éva
Válasz idézéssel
Kedves fórumozók!

Segítséget szeretnék kérni... itt olvastam a TB kiskönyvekről. Nekem régi Tb-kiskönyv mintákra lenne szükségem. Kifejezetten az 1991-es évekre vonatkozóan. Sajnos én mindenütt a most érvényben lévő kiskönyvet találom csak. Nincs valaki aki otthon van ezekben a témákban és tud nekem segítséget nyújtani, hogy 1991. évben milyen volt a jellemző. Valamint Jövedelemigazolási nyomtatvány is kellene 1991-es. Nem tudom nincs-e valakinek,ha igen, megköszönném. Legalább minta lenne jó, ha eredetiben van, akkor meg nagyon nagyon hálás lennék érte!
Köszönettel:
Válasz idézéssel
Acrobaleno!

Húúúú, tényleg igazad van, ez eddig eszembe se jutott pedig tényleg vannak még a régi fajták is dögivel. Akkor ki kellene bővítenem vagy lehet csak a lila szót kiszedem belőle :?

Köszi a kiegészítést.
Ha véghezviszed a lehetetlent, a főnököd felveszi a napi teendőid közé... ..
Válasz idézéssel
Verocs nagyon ügyi vagy,ellopásra érdemes az alkotásod :lol:
Köszönjük!
Üdv:Éva
Válasz idézéssel
Kedves Verocs!

Nagyon jó ötlet ez a nyilatkozat. Nem kritikaként, hanem tájékoztatásként:
a TB kiskönyv létezik fehér és sárga színekben is, sőt van olyan, ami nem leporellós, hanem még valódi könyv formájú. (70-80-90-es évek kezdő munkavállalóié). Én minden változatot el szoktam mesélni, nehogy mindenáron a lilát keressék.
Válasz idézéssel
lábjegyzetet javítottam, ha a negyediket választja, azt indokolja az a jó
Válasz idézéssel
ajajjj :oops: akarom mondani lektorálni. nem mindegy
dehogy baj, annak is örülök ha csak lecsórjátok innét... Big Grin Big Grin
Válasz idézéssel
polika Írta:lektorálni? én simán leloptam, eszembe sem jutott, hogy ilyent is csinálhatnék, pedig nagyon jó ötlet.

Jaj!..már megint jót nevettem!!!Most én is azt teszem!
Verocs?..ugye nem baj???
No ezért szeretem a fiatalokat!annyi jó ötletük van és még birják szuflával.
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
verocs Írta:Kedveskéim, megtennétek, hogy lerektoráljátok ezt az írományt? Minden ötletet szívesen veszek és javítom :wink:

lektorálni? én simán leloptam, eszembe sem jutott, hogy ilyent is csinálhatnék, pedig nagyon jó ötlet.
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel
Verocska!

OKÉ!
Nincs vele semmi gond,ha ezt irja a törvény.Te fedve vagy!!!!
Válasz idézéssel
Igen, de viszont úgy van a tv-ben, hogy akkor nem követelhetem tőle. Kizárólag emiatt tettem bele, bár nem szívesen :?
Válasz idézéssel
Verocs!

Ha lehetséges,én bizony elküldöm a régi munkahelyére,hozzon onnan.
Ha elvesztette,adok neki újat!
Az,hogy az utolsó két évben nem volt munkaviszonyban,nem zárja ki,hogy ne legyen meg a régi.
Az enyém 1969-ben lett kiállitva,még mindig megvan.

De a nyilatkozatot nagyon jónak tartom!!!
Válasz idézéssel
Kedveskéim, megtennétek, hogy lerektoráljátok ezt az írományt? Minden ötletet szívesen veszek és javítom :wink:
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég