A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Témák - Fórum
Batáraim!

Úgy tünik a jelenlegi "forradalmi" helyzetben elfelejtjük az eddig megszokott téma keresést! Oda beírva a kulcsszót téma címeket, illetve a kulcsszóhoz tartozó hozzászólásokat dob fel a rendszer.

Kérlek új téma nyitása előtt használjátok jobb oldalon felül található részletes keresés vagy a keresés fungciót!!! Ezzel saját problémtok megoldást gyorsítjátok, mert a téma megtalálása után azt végiglapozva valószínű a megoldást is megtaláljátok. Csak akkor nyissatok új témát ha tényleg nem találtok az elmúlt több mint hat év "termésében"számotokra megfelelőt.
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
polika Írta:LUNDA!!

PUSZI, AMIÉRT ÚJRA A FŐLAPON LEHET LÁTNI A HOZZÁSZÓLÁSOKAT

Lilla! nem az volt a gond, hanem, ha beléptem a fórumra, és nem láttam a hozzászólásokat, átskilottam. Sokára jöttem rá, hogy mi a furcsa.

OK. Biztosan ti így szoktátok meg, én arra a kezdő lapra sosem szoktam pillantani, nekem ez a kezdő oldalam, valószínű, hogy azért is nem értettem először, hogy miről beszéltek, illetve mit hiányoltok. De örülök, hogy megoldódott a probléma.
Erika
Válasz idézéssel
Kedves Lunda!

Köszönjük!

Anita
Válasz idézéssel
Drága Lunda !

Nagyon köszönöm , hogy újra látok mindent a főlapon , újra biztonságba érzem magam !
Ti vagytok az én eszem , szemem és a családom akik soha nem törtek pálcát a butaságaim miatt!!!

Köszönettel mindenkinek!

P. Marcsi
Légy türelemmel, s majd könnyül a nagy teher is.
Válasz idézéssel
LUNDA!!

PUSZI, AMIÉRT ÚJRA A FŐLAPON LEHET LÁTNI A HOZZÁSZÓLÁSOKAT

Lilla! nem az volt a gond, hanem, ha beléptem a fórumra, és nem láttam a hozzászólásokat, átskilottam. Sokára jöttem rá, hogy mi a furcsa.
Ha a puszik esõcseppek, egy tengert küldök, Ha az ölelés falevél, egy erdõt küldök Nektek.
Válasz idézéssel
Olvasom, hogy nagyon soknak gondot okoz, hogy nem látja az új hozzászólásokat. Nekem pl. ez az oldal van elmentve a könyvjelzőkbe: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://aktaforum.hu/forum/index.php">index.php</a><!-- l -->

Majd rákattintok az új hozzászólások fülre, és ami piros, az tutira azt jelenti, hogy amióta én nem voltam fenn, azokban a témákban volt "forgalom". Azon hozzászólások pirosak, amelyeket nem olvastam.

Próbáljátok meg, hátha így sikerül. Én a főlapot nem is szoktam megnyitni, ott igazából sosem látszik az a sok utolsó hozzászólás, mert ha 3 napig nem megyek fel, akkor bizony nagyon sok hozzászólás összegyűlik.
Erika
Válasz idézéssel
Nálam is hieroglifák vannak,de ezek megengedik az elme szárnyalását!

Lehet találgatni,mi lehet a krix-krax mögötti szöveg! Úgy,mint az új fővárosi adótörvények! Juj,a vigalmi adó tettszik nagyon! :lol: Szóval,a mostani 10.000.-ft/fős operajegyre még rájön a vigalmi adó,akkor csak a Zeneakadémiára megyünk a Requiem-re. :wink:
Ne bánkódj,hogy a napfelkeltét nem láttad.Holnap lesz másik!
Válasz idézéssel
Nyugi! nálunk is olyan,de Lunda dolgozik már rajta.....Klárika tájékoztatott bennünket róla.
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
Lehet, hogy az én rendszeremmel van a hiba, de a kezdőlapon az ékezetes betűk helyett (?) és (%) jelennek meg. A fórumon és egyéb helyeken minden rendben. 8O

Ibolya
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Most megnyugodtam, mert azt hittem, hogy valamit én bénáztam el (bár nem nyúltam a beállításokhoz). Igen, nagyon jó, amikor látjuk a friss hozzásólásokat.

Üdv.zsemle
Az Everest fölött kinyílt a monszun....én meg itt punnyadok, mert csak egy szegény kis ZSEMLE vagyok...
Válasz idézéssel
Húúú de jó, nem akartam nyivákolni, de úgy szerettem azt, hogy láttam, mely témák pörögtek.
Köszönjük Lunda!
Válasz idézéssel
Köszönjük Klári a megnyugtatást.
Üdv. Bodza
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Türelem! Lunda rajta van a "szeren" Big Grin !
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Bodza!
Nyugodj meg,nem a Te készülékedben van! Mindenkinél jelentkezik a probléma.
Csak türelem...
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
Sziasztok! Cirmi egyáltalán nem vagyok türelmetlen, ha így marad abba is beletörődöm, csak nem mond senki semmit, igy találgatunk kinek a készülékében van a hiba:-)))
Válasz idézéssel
Várjatok,szerintem az adminok is teljes gőzerővel dolgoznak!
Alul nyomjátok a pipát a kívánt témára való feliratkozásra és higyjétek el ,kaptok értesítést!

Itt látszik,hogy a megszokás nagy úr,de azért a fórum több technikai átalakulás ellenére NAGYON jól működik! Mindig segítünk egymáson és ez a legfontosabb!!!
Meg a türelem!

Jön Lunda és minden rendben lesz! Hátha valami nagy ajándékkal lep meg minket Húsvétra és azon dolgozik úgy mellesleg! Ahogy Gugut ismerem,nem hiszem,hogy lógatja a lábát! Én nem vagyok admin,de még nekem is fel kell tenni a tuskóimat egy idő után,mert jól bedagadnak!! :wink:

Na,most szerkesztek,remélem sikerül! Szóval dolgoznak ám,hiszen egy szamárlétrafokkal feljebb kerültem,most látom!!! Köszönöm a megbecsülést! :oops:
Válasz idézéssel
Kati el sem tudom képzelni én sem hogy mi történt. Engem is érdekel hogy ez mindig így marad?
Senki nem mond semmit:-))))Bodza
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Ez már mindig így lesz? Nem látjuk az újabb hozzá szólásokat a kezdőlapon?
Válasz idézéssel
Köszönöm, közben megtaláltam, de ez nem az igazi:-)))
Válasz idézéssel
Köszönöm Monik! Nagyon ciki hogy azt se találom??:-)))
Üdv. Bodza
Válasz idézéssel
Kedves János és Cirmi!
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, különösen Jánosnak hálálkodom a részletes útmutatásért. :-) Aranyosak vagytok, köszönöm szépen a segítséget! :-)

Megcsináltam a fórum beállítást, hogy kapjak e-mailt, de nem kaptam. Lehet, mégsem jól csináltam valamit? :-( Majd még egyszer átnézem... :-)

A Fórum kezdőlapja sajnos nekem is rossz még. Mit tudtok erről, miért? Mikorra várható javulás? Nem türelmetlenkedni akarok ám, csak érdeklődnék... :-)

Köszönöm szépen, üdvözlettel:

Kitty
Válasz idézéssel
Bodza!
A Fórum kezdőlapon az Aktív témákra kattintasz, ugyanúgy látod az utolsó bejegyzéseket, mint korábban az Aktafórum.hu kezdőlapján.
Nyugalom! A világmindenség azt sem tudja, hogy létezel.
Válasz idézéssel
Sziasztok! Nagyon megköszönném én is, ha helyreállna a régi forma. Üdv. Bodza
Válasz idézéssel
Sziasztok!

Lehet, hogy fázis késében vagyok, miért nem látom a kezdőlapot mint eddig? Most már mindig így lesz?
Válasz idézéssel
Kitty,kedves!

Engem is János világosított fel ezekről a dolgokról,én a második verzióval élek,azaz bejelölöm az engem érdeklőket és onnan folyamatosan jön az üzenet.Néha megnézem,hogy lett-e új téma,az kicsit nehezebb,de én már nem vagyok aktív,így nekem ez is elég.
Ha nem találok valamit úgyis sikítok!!! Tongue

De János olyan úriember,hogy már azt meghallja,ha a sikítás előtt a nagy levegőt veszem és jön a segítség! :wink:
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég