A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üdvözlet
Tücsi,kedves!

Ha nem nagyképűség,a legjobb társaságra akadtál! :oops:
Sok évvel ezelőtt még számoltuk,hogy hányan vagyunk,most már nem,mert elég mást számolgatni.Itt szakmailag "őrült" személyekkel hoz össze a sors,de egy biztos,hogy segítség nélkül nem maradsz soha!

Örülünk Neked és majd a tanácsaidnak is,meg van egy "Dühöngő" c.topicunk,ha elszakad a cérnád,ott láthatod,hogy nem vagy egyedül.
Ne bánkódj,hogy a napfelkeltét nem láttad.Holnap lesz másik!
Válasz idézéssel
Hahó Tücsi !

Örülünk, hogy ránk találtál.

Üdv.
Azért ne feljetsd el, hogy az Életben vannak csodálatos dolgok is !

Kicsi
Válasz idézéssel
Szia Tücsi!
Nyugodtan nézz szét nálunk, foglalj helyet, és érezdd jól magad!!
Üdv: Mónika!
Válasz idézéssel
Kedves Tücsi!

Persze, hogy befogadunk! Ez egy szabad fórum! Egészen biztos vagyok, hogy kis idő után a Te szakterületedet illető kérdésekben Te fogod a legjobb segítséget adni a többieknek.

Örömmel üdvözöllek: Klári
Válasz idézéssel
Sziasztok.

Én új vagyok köztetek, 2 napja találtam ide.
Kicsit körülnézek, olvasgatok, megpróbálom felvenni a fonalat. Remélem befogadtok. Smile

Tücsi
Szép napot!

Andi
Válasz idézéssel
Blongyi, gratulálunk az 1. hozzászólásodhoz! Big Grin
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
Sziasztok! Akkor újra üdvözlök Mindenkit.... regiznem kellett megint, hosszúúúú lenne elmondani....akkor folyt.köv.
Válasz idézéssel
Cirmi, de jó hogy írtál! Vigyázzatok egymásra!
Üdvözlettel! A l b a
Válasz idézéssel
Klári, nagyon helyes, hogy felszólítottad Cirmit a jelentkezésre!
Cirmi, máskor légyszíves ügyesebben pihenj! Smile
És mindenkinek kellemes nyarat kívánok! Smile
Üdv.: Anita
"Örökké nem eshet"
Válasz idézéssel
Kedves Cirmi!

Én is remélem, nincs nagy baj! Az élet valóban nem könnyű, de mégiscsak a stressz a legnagyobb mumus, szóval inkább kívánom Neked, hogy mégtöbb kiscsikóval találkozz, mint idegeskedéssel... Szép nyarat, sok pihenést és elsősorban jó egészséget! Smile
Válasz idézéssel
Kedves Cirmi!

Örülök, hogy hallunk rólad, de annak nem, hogy a betegség az oka annak, hogy nem jelentkezel!
Itt a nyár, próbálj meg sokat pihenni, kiránduljatok a hegyekben, mert ha jól tudom, azt nagyon szereted!
Remélem, hogy azért nincs nagy baj, vigyázz magadra!
Erika
Válasz idézéssel
Minden új fórumtársat szeretettel köszöntök!!!

Cirmikém!
Végre irtál,már nagyon hiányzott kedves hangulatod ami belőled sugárzik!!!
Millió puszi Nektek
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
Kedves Fórumtársak,ismerősök és ismeretlenek!

Ma egy aranyos dörgedelmes levelet kaptam Gugutól,hogy kegyeskedjek magamról életjelet adni,ha másképp nem,írjak annyit,hogy .........Bakkfitty!!!!!!!!

Leírtam,mert a parancs,az parancs!

Vicc félretéve,utolsó bejelentkezésem óta sok minden zajlott le és zajlik jelenleg is körülöttünk.Ennek igyekszünk valahogy megfelelni,de azt,hogy nehéz az élet és vannak akik még meg is nehezítik,ezt mindnyájan ismeritek és reggelig tudnátok sorolni a példákat.Most este fél nyolc van,lehet kezdeni.Én ezt nem teszem,ígérem,hogy Gugu ne szedje le a fejem,jelentkezni fogok.
Azt tudjátok,hogy ha valakinek segítségre van szüksége és magánemilben megkeres,mindent megteszek,hogy segítsek.Ez a lehetőségem még az adott területeken szerencsére fennáll.
Ha elütés van,bocsánat,de törött jobbmutatóujjal írok -sikerült eltörnöm a kötelező pihenésem alatt,de olyan édes kiscsikó tette,aki alig három hetes volt,hogy nem tudok rá haragudni.
Változatlanul áll az is,hogy aki Budapest frekventált csendes részén 82 négyzetméteres lakást keres a Számviteli főiskola közelében,eladó a lakásunk egészségügyi okokból történő költözés miatt.(Kicsit betegebb vagyok,mint hittük.)

Tehát most módosítunk,nem bakfitty,hanem mindenkinek szeretetteljes üdvözlet tőlünk:Cirmi és Maci :wink: + :wink:
Ne bánkódj,hogy a napfelkeltét nem láttad.Holnap lesz másik!
Válasz idézéssel
Kedves Erika!

Köszünjük jókívánságaidat! Örülök, hogy ide találtál és "fórumlakóvá" váltál. Kérdezz és szólj hozzá nyugodtan, hiszen a fejezetek olvasása közben már láthattad itt egy baráti, segítőkész csapat lakik.
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Kedves sorstársak, olvtársak, fórumtársak!

Véletlenül találtam ide, remélem egyikünk sem fogja megbánni. Confusedab:
Az idei évkezdéshez sok-sok türelmet kívánok. Confusedar:
Válasz idézéssel
Kedves zfa!
Köszöntelek!
Érézd megad jó közöttünk! Nem csak olvass, hanem segítsd a csapat többi tagjának munkáját hozzászólásaiddal. Én tudom, hogy van olyan területe szerteágazó szakmánknak, amiben Te profi vagy és át tudod adni ismereteidet.
Üdv: Klári

Ha javulni látod a dolgokat, akkor valami fölött elsiklottál.
Válasz idézéssel
Kedves Fórumozók!

Szeretettel köszöntök mindenkit, azaz sziasztok! (Most regisztráltam.)

zfa Smile
Válasz idézéssel
Boldog Békés Új Esztendőt kívánok Mindenkinek!

Jolcsi
Válasz idézéssel
Sikerekben, ügyfelekben gazdag boldog új évet kívánok minden kedves
könyvelőtársamnak és fórumtagnak!
Johanna
Válasz idézéssel
Mint lyukas zsákból a lencse. úgy hulljon rátok a szerencse!
BUÉK :wink:
Üdv. Ibolya
Válasz idézéssel
Barátaim!

Lassan elkezdődik az Óév búcsúztatása, és az Újév köszöntése. Mindannyian kaptunk, és mondtunk (küldtünk ) jókívánságokat. Nekem megmaradt a két, a szakmánkhoz, no meg a boldog élethez elengedhetelen dolog.

Kívánok NEKTEK az eljövő évre nagyon jó egésszséget és nyugodt biztonságos családi hátteret!

Barátnőtök: Klári
Válasz idézéssel
BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK! :lol:
Üdv.: Zsuzsa
Válasz idézéssel
Bár az évnek még nincs vége,
lehet hogy négykézláb érek a végére -
ezért amíg stabilan állok
BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK! Big Grin Big Grin Big Grin
Válasz idézéssel
Boldog új évet kívánok mindnyájatoknak, az alábbi vers is az összefogásról szól. Ha a jövőben is segitjük egymást mint ahogy eddig, akkor el lehet mondani, hogy még a nap is másképp ragyog.

Szaporodjon ez az ország
Emberségbe’, hitbe’, kedvbe’,
s ki honnan jött, soha soha
ne feledje.

Mert míg tudod, ki vagy, mért vagy,
vissza nem fognak a kátyúk…
A többit majd apródonként
megcsináljuk

kati
Válasz idézéssel
Kedves Barátaim ! Big Grin :lol: :wink:

Bort, búzát, békességet,

Mindenkinek bőven, az ÚJ ESZTENDŐBEN !!!!!
Katla
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég