A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ABEV JAVA 2009
Megkérdezte a tűzfal hogy biztos hogy meg akarom nyitni a lapot zárójelben ott volt hogy nem ajánlott, de én mégis megnyitottam és működött.
Üdv: Mónika!
Válasz idézéssel
Tegnap még tudtam,most nekem sem működik!
Én várok türelmesen,szerintem dolgoznak benne,mert csak az EBEV szolgáltatások nem mennek,a nyugták jönnek és le is tudom tölteni. :lol:
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
Üdv. Mónika!

Nálam ugyanez a helyzet, valami kémprogramra hivatkozik, ami elnavigál az oldalról . Hogy tudtál mégis folyószámlát lekérni?

Nagyeva
Válasz idézéssel
Hát működik, de a tűzfal valamiért letiltotta először nekem is. Pirossal villogott hogy "nagyon nagyon veszélyes helyre akarok navigálni" :lol:
Válasz idézéssel
Üdv. Mindenkinek!

Nálatok működik a folyószámla lekérdezés? Én tegnap este óta nem boldogulok vele.

nagyeva
Válasz idézéssel
1 perc alatt elkészült !
Válasz idézéssel
Nagyszerű. Vajon miért? Én ilyenkor tudnék dolgozni :evil: :evil: :evil:
Válasz idézéssel
Hát nálam se működik.
Sőt az elmúlt hónapokban az esti órákban egyszer sem sikerült lekérni folyószámlát. :-(
Válasz idézéssel
Juditka!

Itt sem működik... Big Grin
"Ne veszitsétek el a fejeteket.
Az élet még szeretné megsimogatni."
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Nektek műkszik az ebev? Se folyószámla, se törzsadat...vagy 18 óra után már nincs munkaidő :evil:
A neten biztos tömeg van, de kétlem, hogy mindenki az ebeven nyomulna :evil:
Válasz idézéssel
Köszi Lányok !
Az volt a gond, hogy átállítottam a rendszeridőt a gépemen (bizonyos okok miatt), és a nyomtatványküldés előtt nem állítottam vissza. A valós idő visszaállítása után minden megoldódott.. Smile
Szóval csak óvatosan az "időutazással" :lol:
Móni
Válasz idézéssel
Móni, lehet hogy semmi köze a problémához, de nálam az előbb felajánlotta a rendszer a Java frissítését. Kipróbáltam, s tudtam 58-at küldeni, s az ügyfélkapu is működik Smile
Válasz idézéssel
Nálam működik hibátlanul.
Válasz idézéssel
Szisztok !

Délelőtt még simán küldtem a 08-asokat.
Most viszont nem tudok küldeni, és nem tudok a magyarorszag.hu-ra sem feljutni.
Nálatok rendben van ?
Köszi
Móni
Válasz idézéssel
Nálam nem volt ilyen hiba.
Válasz idézéssel
Szia Mónika!
A 1253-nál csinálja. Ha ellenőrzés előtt nem mentem, akkor kezdhetem elölről a kitöltést.
Johanna
Válasz idézéssel
Melyik nyominál? Én tavaly tapasztaltam ezt kizárólag az 58-asnál és csak akkor csinálta ha nem a főlapon állt amikor az ellenőrzés gombot megnyomtam, azt sem tudom hogy ez megjavult-e mert azóta csak a főlapon indítom az ellenőrzést.
Válasz idézéssel
Sziasztok!
Mióta az abevjava 2.50-es verzióját használom, az ÁNYK-ban a bevallások ellenőrzésénél mindig lefagy, nem tudom bezárni a
nyomtatványt. És persze ha nem volt mentve előtte, akkor elveszik.
Nálatok is van ilyen probléma?
Johanna
Válasz idézéssel
Fontos !

A Java (gözölgő csésze a jele) progiban biztonsági rés van . Ezt jelezte egy üzenet, amikor ui. az ügyfélkapun keresztül akartam bevallás küldeni, akkor figyelmeztetés érkezett.

Olvasd el az alábbi linkeken megjelent cikkeket.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://techcorner.hu/macworld/azonnal-ki-kell-kapcsolni-a-java-beepulot.html">http://techcorner.hu/macworld/azonnal-k ... pulot.html</a><!-- m -->

++++++++++++++++++

<!-- m --><a class="postlink" href="http://techcorner.hu/computerworld/veszelyes-a-java-igy-tilthatod-le.html">http://techcorner.hu/computerworld/vesz ... od-le.html</a><!-- m -->
Válasz idézéssel
Hát nálam még mindig fennáll az a furi helyzet, hogy az alám regisztrált cégek közül kb. csak a 20%-a jelenik meg ebben a menüben és ebben a 20%-ban vannak olyanok, akiket idén regisztem és vannak olyanok akiket pl.2006-ban.
A többi ügyfelem miért nem jelenik meg? :-(
Válasz idézéssel
Igen én is egyformán X-eltem , ezenkívül a jogosultságot is megnéztem szintén az ebev-en, ott is egyformán jogosult vagyok azoknál a cégeknél is akiket ezen az ágon nem érhetek el.

Hát csak azt tudom mondani, hogy egy kicsit még várok, hátha alakul aztán kezdődik a nyomozás, hogy vajon miért nem látom a kérdéses cégeket.

Üdv.
Azért ne feljetsd el, hogy az Életben vannak csodálatos dolgok is !

Kicsi
Válasz idézéssel
nálam is ez a gond, Kicsi
csak két társaságét tudom lekérni, pedig ugyanabban az időben és ugyanoda x-eltem a 180-ason!
és persze nem azokét látom, akiknél előre tudom, hogy nagy a gubanc! Sad
Nyugalom! A világmindenség azt sem tudja, hogy létezel.
Válasz idézéssel
könyvelés72 Írta:Igen, én is akartam írni, ma vettem észre. AZ általam könyvelt cégek közül még csak a fele van fent, gondolom folyamatosan töltik fel.
Emlékeztek, múltkor az NY-s kérdésnél hiányoltam egy ilyen lekérdezési lehetőséget és most úgy néz ki, hogy lesz egy ilyen. Nem szeretnék telhetetlennek tűnni, de jó lenne a vállalkozók státuszát is le lehetne kérni a tekintetben, hogy az ügyvezető, vállalkozó heti 36 órás mviszony melletti-e, hogy elment e annak idején a 1041-s.
Köszönjük a gyors segítséget a Nav-nak!

Aki vállalkozót én lekérdeztem ott látni hogy a 1041-esen milyen kóddal lett jelentve a 36 órás munkaviszony melletti.
Válasz idézéssel
Jaj, meg még nagyon izgi és rejtélyes a dolog, mert néhány társaság akik ugyanúgy alám vannak regizve, nem lekérdezhető, mint foglalkoztató, pedig a jogosultság kb. egyidőben és azonos területre lett kérve, de ezt azért megnézem, hogy hátha nálam van a hibuska, minden esetre érdekles.

Üdv.

Kicsi
Válasz idézéssel
Sziasztok !

Én is nagyon örülök ennek a lekérdezési lehetőségnek, csak olyan gondjaim vannak, hogy mi van a 2007.01.01. előtti bejelentésekkel ? Így elég fura helyzetek állnak elő, pl. a mi társaságunkban én ( 1990.óta vagyok alkalmazott és az összes narancsságra, hupikék bejelentőn jelentettem magam ) sem foglalkoztatóként, sem pedig biztosítottként nem látom ?
Akkor most mi is van ?
Azt meg már én is csak remélni tudom, hogy a társasvállalkozókra is kiterjed a dolog, mert annak sincs nyoma, pedig szorgalmasan jelentgettük.

No majd fog ez alakulni. Azért már ez is valami előre lépés.

Üdv.

Kicsi
Válasz idézéssel

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég